Colegium
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Kaczmarski zostawił włoski klub dla Miedzi Legnica

Przez   /   10/02/2024  /   No Comments

Młodzieżowy reprezentant Polski Iwo Kaczmarski na zasadzie 1,5-rocznego wypożyczenia z opcją wykupu przechodzi do Miedzi Legnica z włoskiego Empoli FC! Środkowy pomocnik dołączył już do zgrupowania legniczan w tureckiej miejscowości Belek.


19-letni Kaczmarski jest wychowankiem Korony Kielce, z której przeszedł do Rakowa Częstochowa. Stamtąd doskonale zna się z Andrzejem Niewulisem i Jakubem Mądrzykiem. Następnie talent młodzieżowca dostrzegło włoskie Emopli FC, w którym trenował z pierwszą drużyną i występował w Primaverze. Środkowy pomocnik jest etatowym reprezentantem Polski w kategoriach juniorskich. Zaliczył w nich 25 meczów, zdobywając gola.

Co ciekawe, kibice Miedzi mieli już okazję oglądać Kaczmarskiego w Legnicy nie tylko w barwach Korony Kielce, ale właśnie reprezentacji Polski do lat 20 i to jeszcze w obecnym sezonie. We wrześniowym spotkaniu biało-czerwonych z Niemcami na Stadionie Miejskim im. Orła Białego w Legnicy Kaczmarski wystąpił z nr 20 na koszulce w podstawowym składzie Polski i zmieniony został w 62 minucie przez Filipa Borowskiego. W legnickiej drużynie grać będzie z numerem 22 na koszulce. Do zespołu znad Kaczawy trafia na zasadzie 1,5-rocznego wypożyczenia. Miedź zagwarantowała sobie prawo wykupu młodzieżowca.

Iwo, witamy w Miedzi i życzymy powodzenia w zielono-niebiesko-czerwonych barwach!

Źródło: Miedź Legnica

FOT. MIEDŹ LEGNICA

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 15 dni temu dnia 10/02/2024
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Luty 12, 2024 @ 12:12 pm
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

img_4506

Eisberg został sponsorem tytularnym UKS Dziewiątka

Read More →