helios1
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

I Legnicka Róża Wiatrów. OSiR zaprasza do rodzinnej zabawy

Przez   /   30/06/2020  /   No Comments

Legnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do udziału w zabawie (wyliczance) terenowej pod nazwą I Legnicka Róża Wiatrów.

To kolejna ciekawa impreza dla rodzin, organizowana przez OSiR. Propaguje aktywność, turystykę oraz poznawanie ciekawych miejsc i pomaganie potrzebującym.
Uczestnicy tej zabawy będą mieli czas na zlokalizowanie i odwiedzenie miejsc wskazanych przez organizatora od soboty (11 lipca) do niedzieli (19 lipca). Gdy tam dotrą, zmierzą się z zadaniami, takimi jak np. policzenie schodów prowadzących na wieżę kościelną albo zapoznanie się z reliktami w kaplicy zamkowej. Pomiędzy miejscami do odwiedzenia możemy poruszać się na nogach, hulajnodze lub rowerze.
Zapisy: mailowo: ci@osir.legnica.eu od 8 lipca do 19 lipca 2020 r./ oświadczenie / regulamin, dodatkowe informacje: 76 7233801.
Koszt udziału w imprezie to min. 15 zł dla osoby dorosłej, dzieci-bezpłatnie. Wpłaty przeznaczone będą w całości na zorganizowanie warsztatów rozwojowych dla młodzieży pn. „Kompetencje przyszłości”.
Każdy z uczestników otrzyma numer oraz kartę startową do uzupełnienia i aktywną mapę z punktami. Za ukończenie gry – odznakę brązową, srebrną lub złotą, w zależności od ilości odwiedzonych miejsc. Liczba odwiedzonych punktów i ich kolejność jest dowolna.
Dodatkowo organizatorzy ogłaszają konkurs wśród uczestników na najciekawsze zdjęcie z odwiedzonego miejsca. Spośród nadesłanych zdjęć komisja wybierze i nagrodzi to, które jej zdaniem w sposób szczególny i atrakcyjny przedstawia odwiedzone miejsce.

Źródło: Urząd Miasta w Legnicy

FOT. URZĄD MIASTA W LEGNICY

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 87 dni temu dnia 30/06/2020
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Czerwiec 30, 2020 @ 3:41 pm
  • W dziale: rozrywka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

118932133_653321915564767_2281575268573200308_n

Legnicka “Faustynka” poleca swe zajęcia, wystawy, galę

Read More →