Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Historia legnickiego handballa w pigułce

Przez   /   10/11/2020  /   No Comments

W serwisie YouTube ukazał się kolejny odcinek programu „Herby, Flagi, Logotypy”. Poświęcony jest logotypom legnickich klubów piłki ręcznej, których spadkobiercą jest MSPR Siódemka Legnica.

Maciej Matwiej, autor kanału „Herby, Flagi, Logotypy” opowiada, jak przez pół wieku zmieniały się logotypy handballowych klubów, od Rzemieślnika Legnica przez MZKS, KS Miedź, ASPR Miedź, KPR Miedź aż do obecnego znaku graficznego MSPR Siódemka. W programie nie brakuje też informacji o historii piłki ręcznej w naszym mieście. Polecamy!

Maciej Matwiej to legnicki historyk, menedżer od dwudziestu lat związany z branżą petrochemiczną – po godzinach pasjonat sportu, autor biografii piłkarza Wojciecha Górskiego, współtwórca youtubowego kanału „Niski Pressing”. Od kwietnia br. tworzy program „Herby, Flagi, Logotypy” popularyzujący wiedzę o znakach z takich dziedzin jak heraldyka, sfragistyka i weksylologia.

Źródło: MSPR Siódemka Miedź Legnica/ siodemka.legnica.pl

FILM YOUTUBE.PL/ HERBY FLAGI LOGOTYPY

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 25 dni temu dnia 10/11/2020
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Listopad 10, 2020 @ 11:10 am
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

drzazga-2-fot-b-hamanowicz-miedzlegnica-eu_1607108074_8074

Miedź Legnica – Stomil Olsztyn 2:2. Mówią trenerzy

Read More →