DPD new
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Gwiazdy bilarda na pokazie w legnickiej samochodówce

Przez   /   20/09/2019  /   No Comments

UKS Bilardowa Samochodówka Legnica serdecznie zaprasza na imprezę promującą sport ,,Bilard sportem wszystkich 6, 16, 60″, która odbędzie się 24 września o godzinie 8.45 w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Samochodowych w Legnicy przy ul. Słubickiej 7.
Impreza jest organizowana wspólnie z Polskim Związkiem Bilardowym oraz Ministerstwem Sportu i Turystyki. Celem akcji jest promocja sportów bilardowych, przybliżenie reguł gry oraz zachęcenie młodzieży do gry w bilard.

W programie imprezy przewidziany jest pokaz tricków bilardowych w wykonaniu mistrza świata w trikach bilardowych oraz obecnego trenera kadry seniorów Bogdana Wołkowskiego. Bogdan Wołkowski jest znanym na świecie propagatorem trudnej sztuki jaką są tricki bilardowe. Jego pokazy nigdy nie są nudne- jednym uderzenie wbija dwie, trzy a czasem czternaście bil. Bile kręcą się, zataczają koła i omijają przeszkody a publiczność nie tylko ogląda show, ale bierze czynny udział w pokazie wykonując niektóre uderzenia.

Drugą atrakcją tego dnia będzie pokazowy mecz bilardowy pomiędzy Mistrzami Europy Konradem Juszczyszynem oraz Mieszkiem Fortuńskim. Obaj zawodnicy wywodzą się z Lubina, gdzie stawiali pierwsze kroki bilardowe. Obecnie są zawodnikami światowego formatu i znajdują się na liście 100 najlepszych bilardzistów na świecie. Gwiazdy światowego bilarda po raz pierwszy w Legnicy- nie może Ciebie tam zabraknąć!

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych.

Maciej Kiełkowicz/ UKS Bilardowa Samochodówka Legnica
FOT. MATERIAŁY ORGANIZATORÓW IMPREZY / DYNAMICBILARD.DE
    Drukuj       Email
  • Publikowany: 259 dni temu dnia 20/09/2019
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Wrzesień 20, 2019 @ 11:00 am
  • W dziale: rozrywka, sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

Klip seniorzy3

Wirus świrus. Legniccy seniorzy nakręcili teledysk

Read More →