DPD new
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Groził, że zabije ośmiolatkę, by odzyskać jej matkę

Przez   /   17/07/2019  /   No Comments

Legnicka policja zatrzymała 39-letniego mieszkańca Wrocławia, podejrzanego o uporczywe nękanie byłej partnerki. Stalker groził też, że zabije 8-letnią córkę kobiety. – W oparciu o zebrany materiał dowodowy sąd na wniosek prokuratury zadecydował o zastosowaniu tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy – informuje mł. asp. Jagoda Ekiert, oficer prasowy komendy policji w Legnicy.

Do funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji w Legnicy, zgłosiła się mieszkanka Legnicy dręczona przez wrocławianina. Byli parą, ale odkąd oficjalnie zerwała z nim, mężczyzna nie daje jej spokoju. Z relacji poszkodowanej wynika, że była nękana SMS-ami. Były partner nachodził ją w miejscu zamieszkania i w pracy. Wyzywał słowami  uważanymi za obelżywe i obraźliwe.

- Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu przeprowadzili w tej sprawie dochodzenie – mówi  mł. asp. Jagoda Ekiert. - Mężczyzna nie odpuścił i 14 lipca zagroził pozbawieniem życia 8-letniej córce swojej byłej partnerki, która miała stać na przeszkodzie ich miłości.

Policjanci zatrzymali  wrocławianina. Mężczyźnie przedstawiono zarzuty nękania oraz gróźb karalnych. Jako tymczasowo aresztowany, zza krat będzie oczekiwał na swój proces. Grozi mu kara do 3 lat więzienia.

FOT. POLICJA LEGNICA

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 150 dni temu dnia 17/07/2019
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Lipiec 17, 2019 @ 11:35 am
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

girl-2239965_1920

Kolejne kobiety dręczone przez “wor w zakonie”

Read More →