basen jawor
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  gospodarka i finanse  >  Current Article

Godziny szczytu – jak szybko przesłać paczkę w stolicy?

Przez   /   14/02/2020  /   No Comments

Szybki kurier na wagę złota

Czas to pieniądz, jak mówi stare porzekadło. W biznesie, a szczególnie w logistyce dla biznesu jest ono szczególnie prawdziwe. Być może potrzebujecie dostarczyć pilnie próbkę nowej partii towaru do laboratorium, do testów, do kontroli jakości, albo do prezentacji klientowi. Być może wysłaliście prototyp do kontroli i musi on wrócić do fabryki zanim ruszy produkcja, której nie można przecież opóźnić. A może po prostu dokumenty muszą trafić do rąk odbiorcy i wrócić podpisane jak najszybciej albo ulotki, breloczki, długopisy, czy inne materiały promocyjne muszą dotrzeć na prezentację lub targo (oczywiście przed ich rozpoczęciem, a nie dzień po). Może wasza firma należy do tych, które mają swojego kierowcę i każą mu nagle jechać na drugi koniec kraju (płacąc po drodze wszelkie mandaty), ale jeżeli takowego nie ma to przyda wam się szybki kurier.

 

Kurier – Warszawa – Czas

Jednak jeżeli potrzeba dostarczyć przesyłkę w obrębie miasta lub w okolicach, to normalna oferta kurierska (nawet 24 godzinny ekspres czy tzw. overnight) jest zbyt wolna. Oczywiście można wysłać jednego z pracowników, przy założenia, że ma w ogóle czym pojechać, bo w końcu nie każda firma ma służbowy samochód pod ręką i nie każdy pracownik samochodem przyjeżdża do pracy, a wysłanie pracownika z paczką tramwajem na drugi koniec miasta jest po prostu śmieszne. Ale nawet jeśli jest taka możliwość, to pracownicy mają przecież inne obowiązki, zwłaszcza że w takiej np. Warszawie niekoniecznie da się to załatwić w godzinkę. W takich sytuacjach pomocą służy kurier lokalny.

Wystarczy wpisać w Google hasło “kurier warszawa” aby przekonać się, że usługi kuriera lokalnego oferują liczne niewielkie miejscowe firmy – np. w postaci kurierów rowerowych. Z drugiej strony zamiast narażać kogoś na nagłą śmierć na warszawskich ścieżkach rowerowych i sięgnąć do oferty ogólnopolskiej firmy o sprawdzonej reputacji.

Kurier lokalny to oferowana przez InPost usługa polegająca na dostarczania przesyłek w tym samym dniu roboczym, od drzwi do drzwi. Dostępna jest w obrębie administracyjnym Warszawy oraz wybranych innych miast (Łodzi, Krakowa, Katowic, Wrocławia, Poznania, Gdańska, Szczecina i Rzeszowa), jak również w promieniu 30 km od granic administracyjnych miasta. Kurierem lokalnym nadać można przesyłki o wadze do 30 kg z gwarancją dostawy w ciągu 5 lub 2 godzin (czas dostawy zależy od wybranej opcji i godziny nadania). Na terenie miasta dostępna jest także usługa, w ramach której kurier jedzie prosto od nadawcy do odbiorcy. Jest to najszybszy sposób na dostarczenie paczki kurierem w Warszawie.

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

ipad-907577_1920

Złotoryjska akcja wspierająca e-nauczanie

Read More →