IVIA2
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  styl życia  >  Current Article

Glovo. McDonald’s z dostawą do biura i domu w Legnicy

Przez   /   14/10/2021  /   No Comments

Glovo rozszerza swoją działalność o kolejne miasta. Nową mapę tworzy także Legnica, której mieszkańcy mogą składać zamówienia z restauracji McDonald’s z dostawą wprost pod drzwi. Glovo dzieli się także z nowymi użytkownikami specjalnym kodem zniżkowym i darmową dostawą przez pierwszy miesiąc.

Polacy pokochali e-zakupy i zamawianie dań z restauracji. Do grona polskich miast partnerskich Glovo dołączyła Legnica. Jej mieszkańcy mają możliwość skorzystania z dostaw sieci restauracji McDonald’s za pomocą jednego kliknięcia. Zamówienia będą dostarczone w pełni bezpieczny sposób dzięki dostawie bezkontaktowej w maksymalnie godzinę od momentu złożenia zamówienia. Glovo dzieli się także z nowymi użytkownikami specjalnym kodem POZNAJGLOVO, który uprawnia nowych użytkowników aplikacji do 20 złotych zniżki, przy zamówieniu na kwotę minimum 35 złotych. Dodatkowo, mieszkańcy Legnicy mogą cieszyć się darmową dostawą w Glovo przez pierwszy miesiąc działania aplikacji w mieście.

Miejscy kurierzy Glovo dostarczają zakupy i zamówienia z restauracji w każdy dzień tygodnia, w tym także w niedziele niehandlowe. Zamówienie ulubionych kanapek w McDonald’s to idealny pomysł nie tylko na lunch czy przekąskę, ale także wieczór z przyjaciółmi.

Źródło: 38 Content Communication

FOT. 38 CONTENT COMMUNICATION

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 2 dni temu dnia 14/10/2021
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Październik 14, 2021 @ 11:39 am
  • W dziale: styl życia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

Zespol PALIUM

Sens życia Obywatela Zbigniewa Warczewskiego

Read More →