Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  styl życia  >  Current Article

Galeria Piastów sprzedała jaja, by pomóc psom

Przez   /   29/03/2016  /   No Comments

1830 złotych przyniosła licytacja wielkich pisanek wykonanych przed świętami m.in. przez legnickich dziennikarzy, strongmena Tyberiusza Kowalczyka, załogę Teatru Modrzejewskiej, Teatr Avatar, Towarzystwo Miłośników Legnicy, Rank Progress i Ośrodek Szkolenia Psów Champion. Za dochód z aukcji kupione zostaną obroże przeciwpchelne dla psów z legnickiego schroniska.

Licytacja odbyła się w przedświąteczny piątek w Galerii Piastów. Stanowiła finał charytatywnej akcji “Pomaganie przez malowanie”, integrującej różne legnickie środowiska, zachęcającej do kreatywności i jednocześnie otwierającej ludzkie serca na potrzeby bezdomnych zwierząt. Ozdobione farbami, bibułą, sztucznymi kwiatami i wstążkami wielkanocne jaja prześlicznie prezentowały się na scenie w dużym patio galerii. I wszystkie znalazły nabywców.  Najdroższa poszła za 500 złotych, wyłożone przez samą Galerię Piastów. W sumie licytacja poprowadzona przez Przemka Corso i Piotra Lenarta przyniosła ponad 1,8 tys. zł dochodu.

FOT. PK

 

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 1429 dni temu dnia 29/03/2016
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Marzec 29, 2016 @ 2:59 pm
  • W dziale: styl życia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

Konferencja_cukrzyca_24.02__3__01

Dolny Śląsk wyda 10 mln zł na walkę z cukrzycą. Jak?

Read More →