basen jawor
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Forest Show z maszynami do cięcia lasu w Legnicy

Przez   /   20/09/2019  /   No Comments

Wydawnictwo Lasmedia zaprasza w sobotę, 28 września br., do Legnicy, gdzie na terenach dawnego lotniska (ul. Myrka) odbędzie się w godzinach 9.00-17.00 kolejna edycja Forest Show.


Udział wezmą najwięksi przedstawiciele oraz specjaliści branży maszyn leśnych w Polsce. W ramach imprezy odbędzie się także piąta edycja zmagań operatorów maszyn leśnych Polish Forestry Challenge. Konkurencja odbywać się będzie na forwarderach.
W programie Forest Show znajdą się:

  • dynamiczne pokazy maszyn na placu manewrowym z komentarzem dilerów,
  • wystawa i testy maszyn,
  • konkurs Polish Forestry Challenge na forwarderach,
  • prelekcje branżowe,
  • catering, konkursy dla publiczności i dzieci, a także dobra zabawa,
  • strefa dla dzieci.

Forest Show jest już dobrze znane całej branży leśnej. Dynamiczne pokazy pracy maszyn na placu manewrowym i w lesie, prezentacje, testy maszyn leśnych w terenie, doradztwo specjalistów, bogata oferta wystawców: od zwykłych najmniejszych siekier i narzędzi ręcznych, poprzez nowe i używane pługi, sadzarki, rębaki, przyczepy leśne, ciągniki, skidery, forwardery, aż po największe harwestery z całym osprzętem. To tylko niektóre z atrakcji, czekających na gości. Najmłodsi także znajdą coś dla siebie w specjalnej strefie animacji dla dzieci.

Polish Forestry Challenge to konkursy dla operatorów maszyn leśnych, których charakterystyczną cechą jest to, że podczas każdej z edycji, zawodnicy startują na innego rodzaju maszynach. Tym razem będą to forwardery. Ideą konkursu jest promowanie zawodu operatora maszyn leśnych.
Chcesz wziąć udział w zawodach Polish Forestry Challenge? Do wygrania są atrakcyjne nagrody!
Zapisz się już teraz, klikając TUTAJ! Możesz także zadzwonić do organizatorów pod numer: 609 764 779 albo wysłać e-mail ze zgłoszeniem na adres: jarek.harhura@gazetalesna.pl(podaj: imię, nazwisko lub nazwę firmy, adres, numer telefonu, mail, aby można było skontaktować się z tobą).
Udział w Forest SHOW i w zawodach jest bezpłatny. Więcej informacji na portalu gazetalesna.pl oraz firmylesne.pl.
Organizatorem Forest Show jest Gazeta Leśna przy współpracy Nadleśnictwa Legnica oraz miasta Legnicy. Patronat honorowy sprawują Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych we Wrocławiu Paweł Górski oraz Tadeusz Krzakowski, prezydent Legnicy. Patronat medialny sprawuje portal Firmylesne.pl.

Źródło: Urząd Miasta w Legnicy

FOT. URZĄD MIASTA W LEGNICY

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 126 dni temu dnia 20/09/2019
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Wrzesień 20, 2019 @ 7:14 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

mauser

Pod Legnicą składowano bez zezwoleń groźne odpady

Read More →