Jawor
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Feel w Legnicy – na dziesięciolecie zespołu

Przez   /   31/01/2017  /   No Comments

To będzie wyjątkowy lutowy weekend z zespołem, którego liderem jest Piotr Kupicha. 2 lutego zapraszamy na otwarte Spotkanie Kobiet z zespołem Feel, a w sobotę 4 lutego zaplanowane jest otwarte spotkanie z muzykami w legnickiej Galerii Piastów.
Zespół Feel w tym roku obchodzi 10. urodziny. Muzycy podróżują po całej Polsce, a w lutym, na zaproszenie miasta, zawitają też do Legnicy, gdzie będą m.in. gwiazdą tegorocznej Gali Mistrzów Sportu Zagłębia Miedziowego (4 lutego, Hotel Qubus – karnety).
Wizytę w Legnicy rozpoczną już jednak 2 lutego (czwartek), kiedy to Piotr Kupicha i Łukasz Kożuch (instrumenty klawiszowe) będą gośćmi IV Spotkania Kobiet (Letia Busines Center, godz. 17.30 – wstęp wolny).
Muzycy zagrają też na koncercie noworocznym prezydenta Legnicy zatytułowanym Magia z Gwiazdą (3 lutego, Sala Maneżowa – zaproszenia).
Nie lada gratka czeka fanów Feela w sobotę 4 lutego o godz. 15.00. W Galerii Piastów w Legnicy odbędzie się otwarte spotkanie ze wszystkimi członkami zespołu. Będzie można kupić najnowszą płytę, wydaną na 10-lecie istnienia grupy i usłyszeć dźwięki ulubionych utworów.

Źródło: Urząd Miasta w Legnicy

 

 

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 1284 dni temu dnia 31/01/2017
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Styczeń 31, 2017 @ 8:47 am
  • W dziale: rozrywka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

pobrane1-225x194

Repertuar Kina Helios Legnica 07.08-13.08.2020

Read More →