schronisko
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Elfy z Teatru Avatar u Piastów pomogą Mikołajowi

Przez   /   30/11/2013  /   No Comments

W progach Galerii Piastów Elfy Świętego Mikołaja stworzyły oddział lapońskiej fabryki prezentów! Już w ten weekend elfowi wolontariusze Teatru Avatar będą zbierali datki i dary dla dzieci z rodzin potrzebujących. 
Akcja jest realizowana w ramach projektu “Wzmacniacz dobrych praktyk”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Urzędu Miasta Legnica.
31 listopada o godzinie 14.00 pierwsze zielone skrzaty ruszą z odpowiednio oznakowanymi puszkami i identyfikatorami ukazując się ludziom dobrych serc. Będzie można na nie trafić na piętrach legnickiej galerii handlowej przez kolejnych kilka dni.
Będący w toku projekt ma na celu zwiększenie aktywności dzieci i młodzieży z rodzin zagrożonych wykluczeniem społecznym. Nas dodatkowo mocno raduje fakt, że w jego wyniku wzrasta również zaangażowanie młodzieży współpracującej z Teatrem Avatar. Młodzi artyści chcą nieść pomoc, wspierać pracą swoich rąk działania na rzecz osób żyjących w niedostatku, a to krzewi społeczeństwo obywatelskie.

Olga Pirecka/ Teatr Avatar

 

 

 

 

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 2606 dni temu dnia 30/11/2013
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Listopad 30, 2013 @ 9:22 am
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

414-70920

47-latek pojechał wymienić koło. Miał 4 promile alkoholu

Read More →