PWSZ_prezentacje
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Eisberg został sponsorem tytularnym UKS Dziewiątka

Przez   /   22/02/2024  /   No Comments

W sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Legnicy podpisano umowę sponsoringu pomiędzy UKS Dziewiątką Legnica a przedsiębiorstwem Eisberg Sp. z o.o. Przedstawiciele stron – prezes zarządu UKS Dziewiątki Legnica Grzegorz Lange i wiceprezes zarządu Eisberg Sp. z o.o. Przemysław Wrzeszcz, złożyli podpisy w obecności zastępcy prezydenta Legnicy Krzysztofa Duszkiewicza, kapitan drużyny UKS Dziewiątki Legnica Katarzyny Kozak oraz przedstawicieli Urzędu Miasta Legnicy.

W ramach umowy przedsiębiorstwo Eisberg Sp. z o.o. obejmuje sponsoringiem tytularnym pierwszą drużynę piłkarek ręcznych UKS Dziewiątki Legnica reprezentującą nasze miasto w rozgrywkach Ligi Centralnej Kobiet.

- Cieszymy się, że możemy rozwinąć naszą dotychczasową współpracę z klubem Dziewiątka i wejść w nową rolę sponsora tytularnego. Jest to doskonała okazja do wspierania zdrowego trybu życia, który dla nas, jako producenta miksów sałat, jest jednym z filarów działalności. Wierzymy, że nasza współpraca umożliwi klubowi jego dalszy rozwój i osiąganie coraz to większych sukcesów drużyny, jak i jej poszczególnych zawodniczek. Dziękujemy za możliwość nawiązania partnerstwa we wspólnej trosce o promowanie naszej lokalnej drużyny na arenie ogólnopolskiej – podkreśla wiceprezes Przemysław Wrzeszcz.

- Z przedsiębiorstwem Eisberg Sp. z o.o. współpraca trwa od kilku sezonów. Cieszę się, że dziś wkraczamy na nowe, szersze tory i umacniamy tę współpracę. Wierzymy, że wspólny mianownik jakim jest dbanie o zdrowy tryb życiabędzie silnym budulcem naszych wzajemnych działań i przynieście korzyści obu naszym podmiotom – podsumowuje prezesDziewiątki Grzegorz Lange.

- Z wielką radością i dumą, witamy kolejny krok w rozwoju sportu w Legnicy. Podpisanie umowy sponsoringu pomiędzy UKS Dziewiątką Legnica, a Eisberg Sp. z o.o. to wydarzenie istotne nie tylko dla klubu. Jestemwdzięczny, że zarządEisberg Sp. z o.o. zaangażował się w rozwój lokalnego sportu – powiedział Krzysztof Duszkiewicz, zastępca prezydenta Legnicy.

  • Publikowany: 58 dni temu dnia 22/02/2024
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Luty 22, 2024 @ 7:37 pm
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

W niedzielę Miedź podejmuje rywali z Motor Lubin

Read More →