Helios_baner
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Drużyna Miedzi rozpoczyna przygotowania do sezonu

Przez   /   13/06/2022  /   No Comments

Dzisiaj (13 czerwca) piłkarze Miedzi Legnica rozpoczynają przygotowania do rywalizacji w PKO BP Ekstraklasie. W dniach 4-9 lipca odbędą natomiast zgrupowanie w Wałbrzychu.

- Przygotowania rozpoczynamy poniedziałkowymi badaniami. Począwszy od badań krwi po wydolnościowe. Chcemy kwestię wszystkich testów zakończyć pierwszego dnia, by we wtorek móc przeprowadzić dwa treningi. Dzięki temu, że zawodnicy wcześniej udali się na urlopy, to trenują już indywidualnie. Dlatego od początku chcemy zacząć pracę z wysoką intensywnością. Nie będzie więc wprowadzenia, tylko od razu czekają nas normalne treningi – zapowiada trener Wojciech Łobodziński.

Dwa razy w tygodniu zielono-niebiesko-czerwoni mają zaplanowane po dwa treningi dziennie. W przyszłą sobotę zespół uda się na wspólne wejście na Śnieżkę.

- Zwykle letni okres przygotowawczy jest krótszy, a w tym roku jest on wyjątkowo skrócony. Staramy się cały czas utrzymać piłkarzy w rygorze treningowym. Na bieżąco monitorujemy realizację rozpisek, które otrzymali zawodnicy. To pozwoli nam płynnie przejść z sezonu na sezon, utrzymując dotychczasową intensywność – dodaje szkoleniowiec Miedzi.

Plan przygotowań Miedzi:

13.06 – rozpoczęcie przygotowań i badania;
24.06 – sparing z KGHM Zagłębiem w Lubinie;
02.07 – sparing z Wartą Poznań w Grodzisku Wielkopolskim;
4-9.07 – zgrupowanie w Wałbrzychu;
9.07 – sparing ze Slovanem w Libercu.

Źródlo: Miedź Legnica

FOT. B. HAMANOWICZ / MIEDZLEGNICA.Eu

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 23 dni temu dnia 13/06/2022
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Czerwiec 13, 2022 @ 10:24 am
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

100921609804539

Przed Miedzią drugi test – mecz z Wartą Poznań

Read More →