PWSZ1
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  styl życia  >  Current Article

Dorota Gardias i Miss Nowego Jorku w Lubinie!

Przez   /   27/11/2013  /   No Comments

Stowarzyszenie Civis Europea i Kobiecanki.pl  zapraszają serdecznie na Akademię Kobiet Zainspirowanych ? edycja lubińska. To spotkanie dedykowane jest wszystkim mieszkankom Zagłębia Miedziowego, bez względu na wiek! A więc czas na Kobiety!

Czas na Kobiety ? czas na Lubin! To trzecia i zarazem ostatnia w tym roku edycja Akademii kobiet Zainspirowanych, na której gościem specjalnym, będzie znana i lubiana, urocza dziennikarka i prezenterka telewizyjna ? Dorota Gardias.

Nieco i idei. Założeniem organizatorów jest integracja kobiecego środowiska, aktywizacja do działania, wzmocnienie kobiet i zachęcenie do aktywności zawodowej, która pozwoli na bycie niezależną finansowo i pewną siebie osobą.

Akademie to forum wymiany doświadczeń nas kobiet. Uczestniczki będą dyskutować i wymieniać poglądy na temat aktywności kobiet w Zagłębiu Miedziowym w wielu sferach: biznesie, rodzinie, a także w działaniach społecznych, które  kobietom są bardzo bliskie.

Przypomnijmy, że w Zagłębiu Miedziowym, odbyły się w listopadzie już akademie w Legnicy, gdzie gościem była Dorota Zawadzka, znana jako superniania i w Głogowie, gdzie jednym z wykładowców, był dr Andrzej Depko, seksuolog.

Tym razem w wydarzeniu udział wezmą autorytety ze świata biznesu i nie tylko. Gośćmi panelu dyskusyjnego zatytułowanego: O sile przebicia w świecie  biznesu, sporcie, mediach, szkolnictwie wyższym.  Kobieta  i realizatorka marzeń!, wystąpią następujące mówczynie: Dorota Włoch, Prezes Zarządu Zanam KGHM i Monika Gazda, Wiceprezes MCKK w Lubinie jako Kobiety w biznesie, Dorota Gardias, Prezenterka i dziennikarka telewizyjna ? Kobieta w mediach, Davina Reeves ? Ciara, Amerykanka, zdobywczyni tytułu Miss Nowego Jorku ? Kobieta kosmopolitka.

Kobiecanki polecają także równie gorąco wykład lek. med. Agnieszka Mieszczak – Specjalistki Medycyny Estetycznej w CDT Medicus, która opowie o medycynie estetycznej.

CELE AKADEMII:

ü     Propagowanie i promowanie aktywności kobiecej na wielu polach.

ü     Wyróżnienie znaczących kobiet dla rozwoju kraju.

ü     Aktywizacja społeczności kobiecej, poprze ?dobre przykłady?.

ü     Przeciwdziałanie dyskryminacji kobiet w życiu zawodowym i prywatnym.

ü     Promowanie kobiecego biznesu.

ü     Budowanie zaufania między kobietami i ?braterskich? więzi.

ü     Zapobieganie wykluczeniu społecznemu kobiet.

ü     Propagowanie i budowanie niezależności finansowej wśród kobiet.

ü     Pokazanie na przykładach korelacji między szczęściem zawodowym i osobistym.

WSTĘP WOLNY!

Prosimy o potwierdzenie przybycia poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie: www.kobiecanki.pl / drogą mailową kontakt@kobiecanki.pl lub telefonicznie: 505 950 760. Szczegóły  na portalu www.kobiecanki.pl.

Żródło: Kobiecanki.pl

FOT. KOBIECANKI.PL/ STELIGAFOTOGRAFIA.PL

 

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 2491 dni temu dnia 27/11/2013
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Listopad 27, 2013 @ 10:35 am
  • W dziale: styl życia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

120025517_2695801180681731_3998370863222241348_n

18,5 litrów krwi! W Złotoryi krwiodawcy nie zawiedli

Read More →