OSOBUS
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  styl życia  >  Current Article

Dobre rządy. Trwa kampania Świadków Jehowy

Przez   /   08/09/2023  /   2 Comments

Piotr Grooss życzliwie się uśmiecha i sprawdza swój tablet przed zapukaniem do pierwszych drzwi tego dnia. Ma on coś istotnego do omówienia z mieszkańcami w swojej okolicy. W przypadku gdy będą oni zainteresowani pozostawi im dodatkowe informacje w formie elektronicznej lub papierowej. Piotr Grooss uczestniczy w kampanii, ale nie na rzecz samego siebie czy kogoś innego.


Mieszkaniec Zagłębia Miedziowego jest jednym z blisko 9 milionów Świadków Jehowy, którzy biorą udział w ogólnoświatowej kampanii mającej na celu zwrócenie uwagi na jedyne rozwiązanie gwarantujące lepszy rząd: Królestwo Boże.

Podczas, gdy mnóstwo osób skupia się na zmianach w polityce, Świadkowie Jehowy opublikowali w wersji drukowanej i elektronicznej specjalne wydanie czasopisma „Strażnica” pod tytułem „Czym jest Królestwo Boże?”, dostępnego w ponad 780 językach. Ponad 117 tysięcy ochotników z całej Polski będzie udostępniać to czasopismo we wrześniu. Również w naszym mieście.

- Możliwość porozmawiania z mieszkańcami Legnicy i okolic stwarza szanse wlać w ich serca l wspaniałą nadzieję, która może zmienić ich życie. Jest to możliwe za pośrednictwem rządu o którym w tej kampanii będziemy rozmawiać -mówi Piotr Grooss z Legnicy.

Od wieków miliony ludzi, którzy wierzą w Jezusa modlą się słowami „przyjdź Królestwo Twoje”, zastanawiając się jednocześnie, co one oznaczają. Gdzie to Królestwo ma przyjść? Co to oznacza dla każdego człowieka? To wydanie „Strażnicy” wyjaśnia te kwestie odwołując się do kluczowych fragmentów Pisma Świętego. Opracowano je z myślą zarówno o nowych, jak i doświadczonych czytelnikach Biblii. Oprócz powyższych to czasopismo w jasny i prosty wyjaśnia dlaczego wszyscy potrzebujemy Królestwa Bożego?, kiedy Królestwo Boże zacznie panować nad ziemią? oraz czego dokładnie na Ziemi dokona Królestwo Boże?.

- Wielu uważa, że potrzebujemy lepszych rządów, ale ludzie nie bardzo wiedzą jak to osiągnąć – mówi Zbigniew Malarski rzecznik Świadków Jehowy w regionie Dolny Śląsk, Opole.

- Jesteśmy przekonani że Jezus będzie doskonałym władcą, który zarówno chce, jak i potrafi rozwiązać wszelkie problemy. Nasza kampania będzie dla mieszkańców Zagłębia Miedziowego ,informacją o wiarygodnej nadziei – mówi Urszula Różewicz z Głogowa.

Co ciekawe, w szczytowym okresie pandemii COVID-19 Świadkowie Jehowy rozpowszechnili miliony egzemplarzy tego specjalnego czasopisma za pośrednictwem listów, wysyłając je także do tysięcy urzędników państwowych na całym świecie. Teraz, gdy po zakończeniu pandemii powrócili do publicznej działalności od drzwi do drzwi, będzie to pierwsza kampania, w ramach której osobiście będą mieli okazję omówić ten istotny i niezwykle aktualny temat ze swoimi sąsiadami.

Bezpłatna elektroniczna wersja tego specjalnego wydania Strażnicy oraz informacje o działalności Świadków Jehowy są dostępne na stronie jw.org. Oficjalny serwis Świadków Jehowy oferuje praktyczne materiały biblijne w ponad 1080 języków dla osób w każdym wieku i o rozmaitych przekonaniach.

Źródło: Świadkowie Jehowy

FOt. ŚWIDKOWIE JEHOWY

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 261 dni temu dnia 08/09/2023
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Wrzesień 8, 2023 @ 1:46 pm
  • W dziale: styl życia

2 komentarze

  1. Anonim pisze:

    powaznie mieciu to tak samo jak z ogloszeniem ze bedzie msza wieczorna w kosciele KK.???Teraz moze nie ale niebawem kto wie….Trzeba bedzie placic zeby zechcieli przychodzic.

  2. .... pisze:

    Panie Piotrze, a gdzie informacja tekście sponsorowanym?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

DSC_9516

Pogotowie Teatralne od poskładania rozsypanego

Read More →