wakacje
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Diler z Ukrainy zatrzymany z narkotykami w Legnicy

Przez   /   04/09/2019  /   No Comments

31-letni obywatel Ukrainy przewoził w samochodzie marihuanę. Na ul. Jaworzyńskiej w Legnicy przyłapali go funkcjonariuszy drogówki. Za przestępstwo narkotykowe może trafić do więzienia nawet na trzy lata. 

Podczas nocnej służby policjanci zatrzymali do kontroli drogowej forda. Gdy zajrzeli do auta, poczuli unoszącą się w powietrzu woń marihuany, więc przystąpili do przeszukania. W plecaku kierowcy znaleźli ukryty woreczek strunowy z suszem roślinnym i wagą elektroniczną.

Nawet na 3 lata do więzienia

-  Przeprowadzone testy potwierdziły, że jest to marihuana. Z zabezpieczonej substancji można by było uzyskać ponad 60 porcji handlowych tego narkotyku. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut posiadania środków odurzających oraz przygotowania do wprowadzania ich do obrotu – informuje mł. asp. Jagoda Ekiert, oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Legnicy.

FOT. POLICJA LEGNICA

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 343 dni temu dnia 04/09/2019
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Wrzesień 4, 2019 @ 1:16 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

coronavirus-5394069_1920

4 nowe zachorowania na COVID w Legnicy i powiecie

Read More →