OSOBUS
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Czołowe zderzenie w Rzymówce. Ranni kierowcy

Przez   /   10/06/2024  /   No Comments

- W ubiegły piątek, w miejscowości Rzymówka doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów. Dwie osoby poszkodowane trafiły do szpitala. Na szczęście nie odniosły poważnych obrażeń ciała, choć uszkodzenia aut są spore. Sprawca tego zdarzenia za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym stracił prawo jazdy, a o jego dalszym losie będzie decydował sąd – informuje asp. Dominika Kwakszys, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Złotoryi.

Według ustaleń policji, do zderzenia doprowadził kierowca audi. Jadąc w stronę Złotoryi na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu, po którym poruszał się volkswagen.

- Poszkodowanych zostało dwóch kierowców. Z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala celem wykonania dalszej diagnostyki. Na szczęście nie odnieśli poważnych obrażeń ciała – mówi Dominika Kwakszys. – 21-letni kierujący audi za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym stracił prawo jazdy, a o jego dalszym losie będzie decydował sąd.

Złotoryjscy policjanci  apelują do kierujących o rozważną i ostrożną jazdę.

FOT. POLICJA LEGNICA

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 12 dni temu dnia 10/06/2024
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Czerwiec 10, 2024 @ 12:48 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

piotr k drop legnicaeu

Akt oskarżenia dla trenera – pedofila z Legnicy

Read More →