DPD new
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

W piątek debiut nowego nagłośnienia na stadionie

Przez   /   07/02/2019  /   No Comments

Trwa testowanie nowoczesnego nagłośnienia zainstalowanego na stadionie Orła Białego. Już podczas najbliższego meczu Miedzi Legnica z Jagiellonią Białystok, w piątek 8 lutego, odbędzie się jego premiera. Dźwięk na stadionie jest bardzo dobrej jakości.

W ramach tego zadania firma Net Service, która wygrała przetarg, dostarczyła i zamontowała zestawy głośnikowe, wzmacniacze mocy, cyfrowe konsolety foniczne, aktywne monitory odsłuchowe, mikrofony bezprzewodowe, rejestrator dźwięku i inne urządzenia. Dzięki innowacyjności jakość dźwięku będzie porównywalna z tą na największych krajowych stadionach. Przedsięwzięcie warte jest ok. 538 tys. zł.

To kolejna w ostatnim czasie inwestycja na legnickim stadionie. Wcześniej zmodernizowane zostały kabiny komentatorskie. Zamontowano w nich nową klimatyzację i folię przeciwsłoneczną na szybach. Rozbudowano system multimedialny do obsługi telebimu. Na trybunie A zainstalowano dwie dodatkowe kamery monitoringu, a trzecią przy wjeździe na stadion. Kolejne pięć kamer umieszczono w kabinach kasowych. W sumie monitoring stadionowy liczy 30 kamer.

Odnowiono szatnie piłkarzy Miedzi i gości. Ustawiono w nich 50 nowych mebli, szafek z ławkami. Na trybunie A zainstalowano system TRACAB, składający się z sześciu kamer. Dzięki niemu m.in. widzowie oglądający spotkania Ekstraklasy mogą obejrzeć różne statystyki meczowe w atrakcyjnej formie graficznej. Jest on także przydatny szkoleniowcom naszej drużyny.

Doceniając zakres i jakość inwestycji na stadionie, Polski Związek Piłki Nożnej przyznał naszemu miastu prestiżowe wyróżnienie, właśnie za nowoczesny rozwój infrastruktury na tym obiekcie.

Źródło: Urząd Miasta w Legnicy

FOT. URZĄD MIASTA W LEGNICY

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

SONY DSC

Sprawa mecenasa Zbigniewa K. znów spadła z wokandy

Read More →