AGEM new
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  kultura  >  Current Article

Christmas Party w Kręgielni!

Przez   /   19/12/2016  /   No Comments

Byliście grzeczni w tym roku? Już w niedziele 25 grudnia o godzinie 20:00 zapraszamy, wszystkich spragnionych dobrej zabawy, na specjalną świąteczną imprezę do Kręgielni w Galerii Piastów! Christmas Party, bo pod takich hasłem się spotykamy,  to idealna okazja żeby odreagować, spędzić czas z bliskimi i wyszaleć się przy rytmach muzyki z lat 90 i nie tylko!

Kręgielnia – to idealne miejsce spotkań – zarówno dla Ciebie, jak i Twoich bliskich oraz współpracowników. Bar i najwyższej klasy restauracja ze smakowitym menu i bardzo dużo zabawy.

U nas spędzisz czas tak, jak lubisz i zorganizujesz swoją wymarzoną imprezę, rodzinną lub firmową. Poznasz ciekawych ludzi, zagrasz w bilard na najlepszych stołach i spróbujesz swoich sił na czterech profesjonalnych torach do gry w kręgle. A do tego obejrzysz transmisje sportowe lub posłuchasz koncertu.

Już dziś na odwiedzających czekają: cztery profesjonale tory do kręgli i całe potrzebne wyposażenie, mistrzowskie stoły bilardowe i najlepszy sprzęt audio.

CHRISTMAS PARTY

Niedziela, 25.12

Godz. 20:00

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

Nowy Dekameron 7

“Nowy Dekameron” w wersji dla niesłyszących

Read More →