basen jawor
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Cały kraj przesyła nietrafione prezenty do Szczedrzykowic

Przez   /   27/02/2013  /   No Comments

Fundacja Centaurus, która odbudowuje spalony dwa miesiące temu pałac w podlegnickich Szczedrzykowicach, przyjmuje nietrafione prezenty gwiazdkowe. 1 marca wystawi je na aukcję na allegro. To, co zarobi, przeznaczy na odbudowę folwarku. Obiekt jest schronieniem dla blisko 200 starych, chorych i kalekich koni, które Centaurus uratował przed śmiercią w rzeźni.

Poniżej informacja ze strony internetowej fundacji:

Uwaga, ponieważ wielu z Was sugerowało nam zorganizowanie aukcji nietrafionych gwiazdorskich prezentów, postanowiliśmy pójść za ciosem i w ferworze walki o każdy grosz zrealizować projekt aukcji, z którego całkowity dochód przeznaczony będzie na wsparcie dla zwierząt fundacji po pożarze na folwarku w Szczedrzykowicach, w tym głównie zakup leków, paszy, materiałów budowlanych, odbudowę dachu oraz pomieszczeń dla pracowników, doprowadzenie wody do budynków, prądu i przystosowanie pomieszczeń dla zwierząt, budowę kojców i wybiegów dla psów. Do tej pory psy mieszkały z nami w pałacu, w tej chwili nie mają gdzie mieszkać.

Koszta są ogromne, dlatego prosimy abyście włączyli się w nasz projekt. Zamiast na górną półkę przyślijcie nietrafiony prezent do nas do Szczedrzykowic. Mile widziane wszystko, co może przydać się komuś innemu. Już teraz wysłaliście nam mnóstwo książek, zabawek, pamiątki z czasów PRL, różne gadżety o różnej tematyce i sterty nietrafionych prezentów, które my przekształcimy na ogólnopolskiej aukcji w przywrócenie folwarkowi dawnej świetności. Bo po raz pierwszy nasze zwierzęta miały swój skrawek ziemi – i nie pozwolimy, aby w jakikolwiek sposób zostało im to odebrane.

Nie przywrócimy życia Lusi, Roxy ani Laluni, ale pamiętając o nich znajdziemy w sobie o wiele więcej siły, aby folwark służył następnych niechcianym i zapomnianym.

Zatem bierzmy się do pracy, termin rozpoczęcia aukcji to 30 stycznia 2013.

Zatem prosimy abyście przesyłali maksymalnie do 25-go stycznia 2013 na adres:

Fundacja Centaurus
Szczedrzykowice 10
59-230 Szczedrzykowice

telefon kontaktowy – Agnieszka – 511 437 075

Więcej szczegółów wkrótce.
Za każde wsparcie serdecznie dziękujemy!

Na portalu 24legnica.pl o pożarze pisaliśmy:

Pożar pod Legnicą. Potrzebna pomoc dla ludzi i koni

To chwila próby. Fundacja potrzebuje pomocy.

 

 

 

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 2459 dni temu dnia 27/02/2013
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Luty 27, 2013 @ 5:23 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

RADA POWIATU szpital 024

Na szpital żebrzą po gminach, ale na podwyżkę mają

Read More →