BAZA_WYNOS
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Były prezes TVP zawalczy o europarlament w Legnicy?

Przez   /   02/12/2013  /   No Comments

W dniach 29-30 listopada odbyło się się w Krotoszycach dwudniowe posiedzenie dolnośląskich struktur Twojego Ruchu. Gościem specjalnym był Robert Kwiatkowski, członek Zarządu Krajowego TR (wieloletni prezes TVP). Niewykluczone, że to właśnie on będzie liderem listy do Parlamentu Europejskiego z okręgu wrocławsko-opolskiego.


Legnicę na tym spotkaniu reprezentowali Monika Woźniak (członkini Zarządu Dolnośląskiego) oraz Sławomir Skowroński. Najważniejszymi tematami spotkania było przygotowanie TR do przyszłorocznych wyborów do Parlamentu Europejskiego oraz wyborów samorządowych. Za przygotowanie tych ostatnich współodpowiedzialnym będzie Sławomir Skowroński, który został przewodniczącym Wojewódzkiego Zespołu Samorządowego. To w jego rękach będzie między innymi przygotowanie dolnośląskiej strategii wyborczej do Sejmiku Województwa, rad powiatów i poszczególnych miast.

Źródło:  Twój Ruch

FOT. TWÓJ  RUCH

 

 

 

 

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 2603 dni temu dnia 02/12/2013
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Grudzień 2, 2013 @ 9:54 am
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

Jasnikowski_w_GSzt

Dzieło Jaśnikowskiego znów będzie hitem WOŚP

Read More →