Jawor
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Art Cafe Modjeska. Nowi gospodarze w starej kawiarni

Przez   /   11/02/2019  /   No Comments

- Caffe Modjeska, mieszcząca się w foyer Teatru od 14 lutego br. zmienia wystrój i charakter. Będzie bardziej klimatycznie, bardziej artystycznie i bardziej teatralnie. – zapowiada Mariola Hotiuk, kierownik promocji w Teatrze Modrzejewskiej. Uroczyste otwarcie zaplanowano na walentynkowy wieczór, 14 lutego o godz. 18. Warto zaznaczyć ten dzień w kalendarzu. 

Poza wystrojem, kawiarnia nieco zmieni nazwę – na Art Cafe Modjeska. Poprowadzą ją Aleksandra Listwan, od marca br. aktorka Teatru Modrzejewskiej, oraz dwaj panowie:  Tomasz Turketti i Stanisław Olek. Zdaniem Marioli Hotiuk doświadczenie nowych gospodarzy dobrze wróży przyszłości tego miejsca. Tomasz Turketti (na co dzień pracownik Działu Promocji i Reklamy Teatru Modrzejewskiej w Legnicy) ma w swoim cv 4 lata pracy w kawiarni Kalambur we Wrocławiu. gdzie był kierownikiem baru. Przez 3 lata w ramach własnej działalności prowadził klub muzyczny “Nova Alexandria” w Puławach. 2 lata był managerem “Przystanku Dobra” w Kazimierzu Dolnym. Stanisław Olek ma za sobą 3,5 roku w kawiarni Kalambur we Wrocławiu jako barman. Przez rok był barmanem w “Whiskey in the jar” we Wrocławiu.

FOT. PIOTR KANIKOWSKI

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 509 dni temu dnia 11/02/2019
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Luty 14, 2019 @ 1:28 pm
  • W dziale: rozrywka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

2346_1593740705

Gimnastyka z Centrum Seniora w legnickim parku

Read More →