DPD new
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Areszt dla podpalacza z Chojnowa. Grillował auta

Przez   /   14/05/2019  /   No Comments

29-letni mieszkaniec Chojnowa przy pomocy benzyny i podpałki do grilla podpalał samochody. Z jednego z nich pożar przeniósł się na budynek mieszkalny. Policja zatrzymała podpalacza, a sąd zatrzymał go w tymczasowym areszcie na trzy miesiące. 

W miniony piątek około godziny 3 w nocy Komisariat Policji w Chojnowie został powiadomiony o pożarach dwóch pojazdów na terenie Chojnowa. Od jednego z aut zajął się sąsiedni budynek. Nadpaleniu uległa elewacja i okno. Straż pożarna ugasiła ogień. Podejrzewano, że w mieście uaktywnił się podpalacz.

- Podejrzany o podpalenie samochodów 29-letni mieszkaniec Chojnowa już usłyszał zarzuty – informuje Anna Tersa z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Legnicy. Za spowodowanie bezpośredniego niebezpieczeństwa poprzez podpalenie grozi mu od pół roku do 8 lat więzienia. Sąd Rejonowy w Złotoryi na wniosek prokuratora zastosował wobec chojnowianina środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

FOT. POLICJA LEGNICA

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 254 dni temu dnia 14/05/2019
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Maj 14, 2019 @ 2:01 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

SONY DSC

Sprawa mecenasa Zbigniewa K. znów spadła z wokandy

Read More →