schronisko
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiedza  >  Current Article

Aktywna Szkoła 2023 – gratulujemy I LO w Legnicy

Przez   /   27/11/2023  /   No Comments

I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki  w Legnicy zdobyło I miejsce na Dolnym Śląsku i tytuł laureata Konkursu „Aktywna Szkoła 2023” w kategorii szkół ponadpodstawowych. Sukces jest tym cenniejszy, że zdobyty drugi rok z rzędu.

W tegorocznej edycji do Konkursu przystąpiło 15 szkół z terenu województwa dolnośląskiego. Oceny nadesłanych sprawozdań dokonała 10-osobowa komisja konkursowa, która składała się z członków Zarządu Szkolnego Związku Sportowego „Dolny Śląsk”. Patronat nad Konkursem sprawowało Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Głównym celem konkursu jest wyróżnienie szkół oferujących uczniom ciekawe programy wychowania fizycznego i sportu, które odnoszą się do wszelkich form aktywności fizycznej. W tegorocznej edycji Konkurs „Aktywna Szkoła” obejmował ocenę działalności sportowej szkół m.in. w kategoriach: organizacji Szkolnych Igrzysk Sportowych, międzyszkolnych imprez sportowych i imprez okolicznościowych, szkoleń dla młodzieży, a także kadry dydaktycznej, udziału rodziców w imprezach i aktywnościach szkoły, obiektów sportowych w szkole i wyposażenia w sprzęt sportowy.

Źródło: Urząd Miasta w Legnicy
FOT. URZĄD MIASTA W LEGNICY

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 90 dni temu dnia 27/11/2023
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Listopad 27, 2023 @ 11:11 am
  • W dziale: wiedza

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

zsi,mVqUwmKfa1OE6tCTiHtf

Konkurs na dyrektora Zespołu Szkół Integracyjnych

Read More →