Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Akcja BiegamBoLubię od soboty także w Legnicy

Przez   /   31/03/2016  /   No Comments

2 kwietnia o 9:30 miłośnicy biegania spotkają się na stadionach lekkoatletycznych w całej Polsce w ramach akcji BiegamBoLubię. W Legnicy będzie to oczywiście Stadion Miejski przy al. Orła Białego. 

“BiegamBoLubię  to największy niekomercyjny polski projekt promujący ideę biegania. Celem fundacji Wychowanie Przez Sport – organizatora BBL – jest krzewienie kultury fizycznej a w szczególności dbanie o bezpieczeństwo i prawidłowe nawyki biegowe. Dlatego też wraz z partnerami, Radiową Trójką i PKO Bankiem Polskim, spotykamy się regularnie od kilku lat na stadionach w ponad 80 lokalizacjach w całej Polsce – od Tatrzańskich przełęczy po urokliwe Wydminy na Mazurach.” – piszą organizatorzy imprezy. – “W ramach realizowanej akcji zapewniamy cotygodniowe spotkania z trenerami wszystkim chętnym, którzy biegają lub dopiero chcieliby zacząć. Spotkania są całkowicie darmowe.”

Zapowiedź akcji można znaleźć tutaj: http://biegambolubie.com.pl/index.php/news-bbl/1010-biegambolubie-wiosne

 

FOT. PIOTR KANIKOWSKI

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 1424 dni temu dnia 31/03/2016
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Marzec 31, 2016 @ 11:44 am
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

89841572385390-300x171

Koniec zgrupowania Miedzi – czas na podsumowania

Read More →