Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Adamonis kokietował: Jak nie kochać Legniczanek

Przez   /   16/02/2023  /   No Comments

Aktor i trener mentalny Adam Adamonis był gościem 21. Spotkania Kobiet, które odbyło się wczoraj w siedzibie Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Motywacyjne spotkanie pod hasłem „Codziennie kochaj siebie” odbył się w klimacie relaksu, zadumy i refleksji nad świadomością własnego ciała. Aktor popularnego serialu „Przyjaciółki” opowiedział o początkach swojej kariery oraz drodze do rozwoju duchowego i zawodowego.

- Pierwsza miłość to był taniec. Dostałem się do szkoły aktorskiej za pierwszym razem, ale pierwszy rok studiów to była prawdziwa walka o przetrwanie. Na szczęście na studiach rozwinąłem skrzydła. Wykonując zawód aktora nadal idę ścieżkami, które nie zawsze wiążą się z pracą na scenie i przed kamerą – opowiadał Adam Adamonis.

Wczoraj wieczorem kobietom „zaserwował” krótki seans relaksacyjny. Praca nad ciałem i oddechem to dziś prawdziwa pasja aktora, do czego zachęcał uczestniczki spotkania. Dziś, dziękując za ciepłe przyjęcie, napisał:

- I jak tu nie kochać Legniczanek. Ponad półtorej godzinna rozmowa o przyjaźni z ciałem, efektach takiej relacji i nowym podejściu pracy psychosomatycznej…

Adam Adamonis jest twórcą metody Organic Move, opiekun ciała, umysłu i wrażliwości. Zafascynowany łączeniem różnych nurtów pracy z ciałem, terapii ruchem i psychologii procesu. W jego pracy warsztatowej cechuje go wielowymiarowość, ciekawość i praktyka w podejściu do pracy z naszym organizmem. Spotkanie prowadziła dziennikarska muzyczna Agata Solarska.

Spotkanie Urzędu Miasta Legnicy współorganizowało Legnickie Centrum Kultury.

Źródło: Urząd Miasta w Legnicy

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

SONY DSC

Deszcz nie popsuł święta mieszkańcom Złotoryi

Read More →