AGEM new

Miedź podzieliła się punktami z Zagłębiem. Mówią trenerzy

Przez   /   23/04/2019  /   No Comments

Dwa gole Petteriego Forsella kontra dwa gole Vamara Sanogo. Miedź Legnica zremisowała 2:2 na swoim stadionie z drugim beniaminkiem Ekstraklasy, Zagłębiem Sosnowiec. Jak rozegrany w Lany Poniedziałek mecz oceniają trenerzy obu drużyn?

Robertas Poskus (Zagłębie Sosnowiec):
Pierwsze minuty pierwszej połowy były nerwowe. Miedź dobrze grała przez pierwsze 15-20 minut. Zdobyli bramkę, ale wyrównaliśmy. Wszyscy widzieli drugiego gola, jak go straciliśmy. W drugiej połowie zagraliśmy va banque, grając z trzema obrońcami. Zagraliśmy bardzo dobrze w końcówce, ale Miedź miała parę momentów. Mogła zdobyć bramkę, ale tego nie zrobiła. Jest nam bardzo ciężko, ale robimy wszystko, by zostać w ekstraklasie.
Dominik Nowak (Miedź Legnica):
Na pewno jest złość w szatni patrząc na to, jakie sytuacje wykreowaliśmy z gry. Bolą dwie zbyt łatwo stracone bramki. Daliśmy Zagłębiu złapać kontakt. Końcówka meczu to wymiana ciosów. Chcieliśmy wygrać, ale i Zagłębie nie kalkulowało. Im remis nic nie dawał. Szkoda zamykającej akcji Fernandeza na koniec meczu. Każdy punkt trzeba szanować. Ważne, żeby nie przegrywać i dobrze przygotować się do spotkania w Gdyni.
Źródło: Miedź Legnica

• Publikowany: 1832 dni temu dnia 23/04/2019
  • Ostatnio modyfikowany: Kwiecień 23, 2019 @ 8:14 am