IVIA2
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

50 tys. osób wypoczywało w tym sezonie w AquaFun

Przez   /   21/09/2021  /   No Comments

Jutro (22 września) przypada ostatni dzień tegorocznego lata. Tydzień temu zakończył się sezon w Legnickim Parku Wodnym Aquafun. Z jego inauguracji legniczanie i przyjezdni goście cieszyli się od 26 czerwca.

Legnicki kompleks otwartych basenów działał najdłużej w naszym regionie. To oczywiście za sprawą komfortowo podgrzewanej wody. W sezonie Aquafun przyjął blisko 50 tys. wypoczywających osób. Średnia dzienna frekwencja to około 750 osób. Najwięcej gości przybyło na kąpielisko 15 sierpnia. Park wodny gościł wtedy jednorazowo 2604 spragnionych wody i słońca gości. Basen przyjmował powyżej tysiąca osób dziennie przez 19 dni. Latem tylko w ciągu 4 dni w parku wodnym z powodu pogody, nie było nikogo.

Prawdziwymi fanami kąpielisk były dzieci. To głównie dla nich instruktorzy przygotowali 250 godzin animacji i zabaw z nagrodami, bez jakichkolwiek dopłat do biletów.

Codziennie bezpieczeństwa strzegło 6 ratowników. Był to bezpieczny sezon dla wszystkich ich podopiecznych.

Gospodarze wodnych obiektów dziękują i podkreślają, że przez cały sezon, mimo bardzo intensywnego używania obiektów i urządzeń, nie doszło do jakichkolwiek zniszczeń czy wandalizmu. Całe wyposażenie było bardzo szanowane.

Legnicki Letni Park Wodny pozwolił każdemu, niezależnie od wieku i upodobań, znaleźć dla siebie najlepszą formę relaksu i wodnej zabawy. Jego miłośnicy powrócą tu wczesnym latem.

Źródło: Urząd Miasta w Legnicy

FOT. URZĄD MIASTA W LEGNICY

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 25 dni temu dnia 21/09/2021
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Wrzesień 21, 2021 @ 4:29 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

SAVE_20211015_152000

Radny z Kunic: Spółka to najlepsza opcja

Read More →