PWSZ_Legnica_Nabor
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Zarzuty dla legniczania, który chciał seksu z dwunastolatką

Przez   /   20/07/2021  /   No Comments

38-letni legniczanin, którego w sobotę Fundacja ECPU Polska Łowcy Pedofili wskazała policji, usłyszał  zarzut usiłowania doprowadzenia do czynności seksualnej z udziałem osoby małoletniej. Wrócił do domu po wpłaceniu 10 tys. zł poręczenia majątkowego, ale został objęty dozorem policyjnym. Prokurator zakazał mu przebywania w miejscach zabawy, rekreacji i nauki dzieci, w tym na placach zabaw, terenie szkół i przedszkoli.

38-latek nawiązał kontakt i przez kilka tygodni prowadził rozmowy w internecie z tzw. wabikiem – osobą, która udając małe dziewczynki pomaga ECPU namierzać w sieci pedofili i gromadzić dowody popełnianych przez nich przestępstw. Mężczyzna myślał, że rozmawia z dwunastolatką. Wysyłał jej swoje nagie zdjęcia, instruował na temat seksu, proponował dotykanie się i całowanie po miejscach intymnych. Namówił ją na spotkanie, ale się na nim nie pojawił.

Fundacja ECPU Polska Łowcy Pedofili odszukała go w Legnicy i przekazała w ręce funkcjonariuszy policji. Usiłowanie doprowadzenia do czynności seksualnej z udziałem osoby małoletniej to czyn zagrożony karą pozbawienia wolności od 2 do 12 lat.

FOT. ECPU POLSKA ŁOWCY PEDOFILI

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 4 dni temu dnia 20/07/2021
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Lipiec 20, 2021 @ 3:23 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

SONY DSC

Sędziowie z Dolnego Śląska stają po stronie TSUE

Read More →