Winkelmann
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Zamach w Legnicy! Galeria Satyrykon ma wejściówki

Przez   /   07/02/2019  /   No Comments

Artur z “Dekalogu X”, Michał Wołodyjowski z “Ogniem i mieczem”, Potejto ze “Szczęśliwego Nowego Jorku, i niezapomniany głos Shreka – jeden z najpopularniejszych polskich aktorów, Zbigniew Zamachowski, wystąpi 8 marca w Legnicy!

Podczas koncertu usłyszymy zarówno autorskie utwory Zamachowskiego, jak i oryginalne interpretacje piosenek znanych twórców: Jerzego Wasowskiego, Jeremiego Przybory, Wojciecha Młynarskiego czy Edwarda Stachury. W czasie recitalu artysta zaprezentuje też utwory z przedstawienia “Zamach na MoCarta” Teatru Syrena. Aktorowi na scenie towarzyszył będzie pianista, kompozytor i aranżer Roman Hudaszek.

Koncert odbędzie się w hali OSiR przy ulicy Lotniczej o godz. 18.30 w ramach cyklu “Legniczanie Legniczankom”. Bilety w cenie 15 złotych do nabycia w Galerii Satyrykon – ilość wejściówek ograniczona!

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 196 dni temu dnia 07/02/2019
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Luty 7, 2019 @ 3:46 pm
  • W dziale: rozrywka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

Gra-Miejska-plakat-2-1-800x569

Gra Miejska na zamku w Legnicy. Zwiedzaj i baw się

Read More →