PWSZ1
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

“Tylko nie mów nikomu” w Art Cafe Modjeska

Przez   /   15/05/2019  /   No Comments

Art Cafe Modjeska zaprasza do siebie na bezpłatną projekcję filmu Tomasza i Marka Sekielskich “Tylko nie mów nikomu”. Kto nie widział albo kto chce go obejrzeć raz jeszcze, razem z innymi, może przyjść 16 maja o 19.00 w Legnicy do Art Cafe Modjeska w budynku teatru. Wstęp wolny.

Głośny i poruszający film dokumentalny opowiada o pedofilii w polskim Kościele katolickim. Szeroko komentowany zarówno w kraju i zagranicą (m.in. na łamach “The New York Times”, “Daily Mail”, czy “Die Zeit”) film spotkał się z ogromnym zainteresowaniem i od momentu premiery 11 maja 2019 w ciągu niecałego tygodnia uzyskał prawie 15 milionów wyświetleń.

Inicjatorką i współorganizatorką wydarzenia jest Katarzyna Odrowska -lokalna aktywistka szeroko współpracująca z legnickimi instytucjami kulturalnymi, działaczka organizacji pozarządowych, pomysłodawczyni i współtwórczyni m.in. takich projektów jak “Pociągi pełne kultury”, “Pociąg do kultury”, czy “Stacja Kultura”, walcząca ze społecznym i komunikacyjnym wykluczeniem kandydatka do Europarlamentu, pedagożka z wykształcenia, a Dolnoślązaczka z wyboru.

Źródło: Art Cafe Modjeska

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 417 dni temu dnia 15/05/2019
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Maj 15, 2019 @ 4:41 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

tadeusz sz

Akt oskarżenia dla byłego wójta gminy Zagrodno

Read More →