um_e_urzad
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Tadeusz Woźniak zagra w Witelon Music Night

Przez   /   09/10/2017  /   No Comments

Nowy, dziesiąty już sezon spotkań muzycznych z cyklu Witelon Music Night w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy zainaugurowany zostanie koncertem z udziałem Tadeusz Woźniak Projekt. Koncert odbędzie się 17 października o godzinie 19 w Domu Studenta PWSZ im. Witelona w Legnicy. Wstęp wolny.

 

Trzon formacji stanowi Tadeusz Woźniak znany ze słynnego przeboju Zegarmistrz światła oraz jego syn Piotr. Muzykom towarzyszyć będą dwie osoby.
Tadeusz Woźniak to muzyk, kompozytor i wokalista. Urodził się 6 marca 1947 roku w Warszawie. Jest autorem muzyki do kilkuset piosenek, inscenizacji teatralnych oraz do kilkudziesięciu przedstawień telewizyjnych, programów poetyckich i filmów. Piosenki z jego muzyką śpiewali między innymi: Elżbieta Adamiak, Michał Bajor, Anna Chodakowska, Bernard Ładysz, Andrzej Poniedzielski, Krystyna Prońko, Zbigniew Wodecki, Wojciech Malajkat, Jolanta Majchrzak-Woźniak, Krzysztof Majchrzak czy węgierska grupa Locomotiv GT.
Tadeusz Woźniak to twórca, który konsekwentnie podąża do swojego artystycznego celu w sposób zdecydowany i bezkompromisowy.
Podczas koncertu w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy nie zabraknie dźwięków rodem z Krainy Łagodności, ballad, piosenek poetyckich, evergreenów i niespodzianek dla słuchaczy. Pojawią się znane utwory np. Zegarmistrz światła, Hej Hanno czy Smak i zapach pomarańczy jak i kompozycje z ostatniego albumu Tadeusza Woźniaka pt. Ziemia. Piosenki z najnowszej płyty, choć często oparte na zabawie słowem, przepojone są kameralnym, lekko nostalgicznym nastrojem.

Źródło: PWSZ im. Witelona

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 282 dni temu dnia 09/10/2017
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Październik 9, 2017 @ 8:51 am
  • W dziale: rozrywka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

pracownia-015-1024x681

Bezpłatne zajęcia w Otwartej Galerii Sztuki

Read More →