Oberża
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiedza  >  Current Article

Niebawem Legnickie Prezentacje Edukacyjne

Przez   /   07/01/2019  /   No Comments

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy zaprasza na dziesiątą edycję Legnickich Prezentacji Edukacyjnych, które odbędą się 19 lutego 2019 roku w Centrum Konferencyjno-Widowiskowym naszej Uczelni. X Legnickie Prezentacje Edukacyjne odbywać się będą pod Patronatem JM Rektora PWSZ im. Witelona w Legnicy prof. dra hab. inż. Ryszarda K. Pisarskiego.


W godzinach od 9.00 do 14.00 zaprezentowane zostaną oferty edukacyjne legnickich szkół ponadpodstawowych, dolnośląskich uczelni wyższych oraz instytucji edukacyjno-szkoleniowych.
X Legnickie Prezentacje Edukacyjne to doskonała okazja by w jednym miejscu uzyskać informacje o zasadach rekrutacji w roku 2019 oraz zaopatrzyć się w materiały prezentujące szkoły i uczelnie. Dzięki takiej formule targów młodzi ludzie mogą poznać odpowiedzi na nurtujące ich pytania związane z wyborem ścieżki edukacyjnej oraz planowaniem swojej kariery zawodowej.
Uczniowie, którzy często mają trudności z podjęciem decyzji związanej z dalszą edukacją będą mieli doskonałą okazję poznać wszystkie aspekty związane z rekrutacją do szkół ponadpodstawowych i uczelni wyższych w roku 2019.
Ponadto pragniemy aby młodzież szkolna dowiedziała się o możliwościach rozwijania własnych zainteresowań – zarówno naukowych, artystycznych jak i sportowych. Dlatego w tym roku oferujemy możliwość wzięcia udziału w Pokazie Talentów, czyli zaprezentowanie jednego, 5-minutowego występu uczniów Szkoły na sali głównej targów w formie prezentacji artystycznej (chór, kabaret, piosenka, taniec, itd.).
Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej Uczelni –www.pwsz.legnica.edu.pl.

Źródło: PWSZ im. Witelona w Legnicy

FOT. ZBIGNIEW GOL/ PWSZ im. WITELONA W LEGNICY

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 170 dni temu dnia 07/01/2019
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Styczeń 7, 2019 @ 3:07 pm
  • W dziale: wiedza

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

FBN_3433

Osiągnij sukces InfluencerkiBeauty!

Read More →