Agem nowy
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Mimo rozczarowania, trener Nowak zostaje w Miedzi

Przez   /   22/05/2019  /   No Comments

Dotychczasowy szkoleniowiec Miedzi pozostanie na swoim stanowisku, a zebrane doświadczenia ma wykorzystać w kolejnym sezonie w walce o powrót do Ekstraklasy. Legnicka drużyna przygotowania do nowego sezonu rozpocznie 17 czerwca.

Dominik Nowak podczas kilkugodzinnego spotkania z właścicielem klubu przedstawił analizę minionego sezonu, który zakończył się dla Miedzi spadkiem z Ekstraklasy. Szkoleniowiec otrzyma szansę by zebrane doświadczenie wykorzystać w kolejnym sezonie i powalczyć z Miedzią o powrót do elity. – Trener zadeklarował chęć dalszej współpracy i walki o awans w kolejnym sezonie. Byliśmy długo w 1 lidze, pracowaliśmy z różnymi trenerami, ale nikt tak dobrze nie zna tej ligi, jak trener Nowak – argumentuje Andrzej Dadełło, właściciel klubu.

Dominik Nowak Miedź prowadzi od dwóch sezonów. Przypomnijmy, że z legnicką drużyną wygrał rozgrywki 1 ligi w sezonie 2017/18 i wywalczył pierwszy w historii klubu awans do Ekstraklasy. Wkrótce poznamy także pierwsze decyzje personalne, dotyczące kadry na nowy sezon – będziemy o nich informować na bieżąco.

Źródło: Miedź Legnica

FOT. MIEDŹ LEGNICA

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 117 dni temu dnia 22/05/2019
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Maj 22, 2019 @ 8:45 pm
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

lasota,mVqUwmKfa1OE6tCTiHtf

Jagoda Lasota mistrzynią Europy w akrobatyce

Read More →