Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Maraton Horrorów w kinach Helios!

Przez   /   03/09/2018  /   No Comments

Już za tydzień Nocne Maratony Filmowe zaprezentują Widzom kin Helios Maraton Horrorów z premierą filmu „Zakonnica”!To będzie pełna grozy uczta filmowa dla nawet najbardziej wymagających miłośników tego gatunku!

7 września kina Helios zapraszają na wyjątkową noc horrorów z przerażającą Zakonnicą i zjawiskami paranormalnymi, badanymi przez najsłynniejszych demonologów świata – Eda i Lorraine Warrenów.

W ciągu jednej nocy zaprezentowane zostaną mrożące krew w żyłach, najmocniejsze filmy ostatnich lat. Jako pierwsza Widzów straszyć będzie„ZAKONNICA”, jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku. Po krótkiej przerwie na ekranach pojawi się kultowa „OBECNOŚĆ”, a zaraz po niej, jej kontynuacja: „OBECNOŚĆ 2”. Dla najodważniejszych, na deser – „ANNABELLE: NARODZINY ZŁA”!

Do każdego biletu na NMF w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, IceTea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie NMF.

Taka dawka obezwładniającego strachu i unoszący się nad salą kinową duch Zakonnicy, jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwolą nikomu zasnąć… Helios zaprasza do zakupu biletów na NMF w kasach kin oraz na stronie: www.helios.pl/nmf_zakonnica.

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 171 dni temu dnia 03/09/2018
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Wrzesień 3, 2018 @ 10:42 am
  • W dziale: rozrywka, styl życia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

sh

Showcase – festiwal młodych artystów w SDK “Kopernik”

Read More →