basen jawor
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Dziś dzień spotkań z podróżnikami w PWSZ

Przez   /   15/05/2018  /   No Comments

Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego zaprasza na drugą edycje Dnia Podróżnika w PWSZ im. Witelona w Legnicy. Wydarzenie odbędzie się dzisiaj, 15 maja.
W godz. 13-16 w budynku E wystąpią podróżnicy, którzy przedstawią nam ciekawe formy podróżowania i zainspirują do samodzielnych wędrówek i alternatyw spędzania czasu wolnego.
Podróżnicy, którzy wystąpią to:
Maciej Korbas, który podróżuje po świecie i opowie również o swoich podróżach w Tajwanie. Przedstawi również gościa z Tajwanu, który poruszy temat różnic i podobieństw w kulturze polskiej i tajwańskiej. Opowie o swoich doświadczeniach związanych z pobytem w Polsce. Podróżnicy przekażą swoje inspiracje podróżami po całym świecie.
Tomasz Charytanowicz – przedstawiciel Stowarzyszenia Witelonka, który opowie o alternatywnych sposobach podróżowania między innymi z organizacją Złombol, gdzie podróżnicy poruszają się po świecie samochodami klasycznymi.
Paweł Łazik – autor bloga Łazik Gawędziarz, rowerzysta, który podróżował we Francji rowerem oraz po krajach Europejskich. Organizuje biwaki rowerowe oraz rajdy w okolicach Legnicy.

To nie koniec atrakcji jakie czekają dzisiaj. W godz. 16-20 zapraszamy wszystkich na plac na dziedzińcu Uczelni pod budynkiem E gdzie odbędzie się wystawa samochodów zabytkowych oraz darmowy grill.
Zapraszamy wszystkich do udziału w podróżniczym wydarzeniu, czeka nas moc atrakcji i spotkania z podróżnikami, którzy wędrują po Polsce i świecie.,

Natomiast 17 maja 2018 roku na zakończenie przedbiegów juwenaliowych w Sky Club na dachu Galerii Gwarna w Legnicy odbędzie się Juwenalia Before Party ! Wszyscy studenci za okazaniem legitymacji wchodzą ZA FREE! Dla pozostałych cena wstępu wynosi jedynie 5 zł.
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy zaprasza na koncerty w ramach Juwenaliów 2018, które odbywać się będą w dniach 18-19 maja !
18 maja 2018 r. (piątek) wystąpią: Bonhart, Metalion, Bethel, Mateusz Ziółko, The Postman Polscy Beatlesi.
19 maja 2018 r. (sobota) wystąpią: Łukasz Kindel, Rail, Paweł Stasiak z zespołem Papa D. , Shazza, Manchester.
Na terenie naszej Uczelni można kupić bilety w przedsprzedaży na Juwenalia 2018 ! Znajdziecie je w: Biurze Parkingu przy bramie wjazdowej na Uczelnię oraz punkcie NASZE KSERO budynek C, pokój 05.
Bilety dostępne również na stronie https://www.ebilet.pl/muzyka/festiwale/juwenalia/

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 126 dni temu dnia 15/05/2018
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Maj 15, 2018 @ 5:46 pm
  • W dziale: rozrywka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

Cover-Event

Park Play City żegna wakacje w rytmie DISCO!

Read More →