Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Złotoryja. Dzielnicowy uratował porzuconego żółwia

Przez   /   02/06/2020  /   No Comments

Nietypową interwencję przeprowadził wczoraj dzielnicowy ze złotoryjskiej jednostki policji. Funkcjonariusz zaopiekował się znalezionym przez małżeństwo porzuconym żółwiem. Zwierzę było w dobrej kondycji, jednak pozostawione na dłużej w plastikowym wiaderku mogło nie przeżyć. Dzielnicowy znalazł dla niego nowy dom, w którym zwierzę ma właściwą opiekę i doskonałe warunki.

Wczoraj w godzinach popołudniowych, dyżurny z Komendy Powiatowej Policji w Złotoryi otrzymał dość nietypowe zgłoszenie, które dotyczyło pozostawionego przy drodze żółwia pochodzącego prawdopodobnie z domowej hodowli. Zwierzę zostało znalezione przez małżeństwo, które przejeżdżało przez Złotoryję. Kiedy postanowili się zatrzymać na przydrożnym zajeździe, zauważyli w trawie szklane akwarium. Byli bardzo zaskoczeni, kiedy w jego wnętrzu zobaczyli plastikowe wiaderko z żółwiem i niewielką ilością wody. Prawdopodobnie dotychczasowy właściciel zadbał też o to, aby zwierzę nie było głodne- w akwarium zostawił dla niego suchy pokarm. Żółwiem zaopiekował się dzielnicowy, który jeszcze tego samego dnia znalazł dla niego nowy, bezpieczny dom. Zwierzę trafiło pod właściwą opiekę, gdzie będzie żyło w doskonałych warunkach.

st. sierż. Dominika Kwakszys/KPP w Złotoryi

FOT. POLICJA ZŁOTORYJA

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 41 dni temu dnia 02/06/2020
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Czerwiec 2, 2020 @ 1:28 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

SONY DSC

Wybory prezydenckie wygrał, o włos, Andrzej Duda

Read More →