wakacje
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Zlikwidowano plantację marihuany w gminie Rudna

Przez   /   29/07/2020  /   No Comments

Policjanci zlikwidowali plantację konopi indyjskich w jednym z domów na terenie gminy Rudna. Zastali w niej 87 sztuk roślin konopi w fazie kwitnięcia.

Policjanci wydziału kryminalnego zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, wspólnie z policjantami z Komisariatu Policji w Rudnej, na terenie jednej z posesji w Rudnej, ujawnili nielegalną uprawę konopi. Plantacja marihuany zorganizowana była na poddaszu w jednym z domów. Funkcjonariusze znaleźli aż 87 krzewów konopi indyjskich w różnych fazach wzrostu. Jak ustalili śledczy, uprawa ta mogłaby dostarczyć znaczną ilość środka odurzającego w ilości nie mniejszej niż ponad 2,1 tysiąca porcji handlowych tego narkotyku. W wyniku sprawdzenia pomieszczeń mieszkalnych należących do 47-letniego mężczyzny, policjanci ujawnili również worek foliowy z zawartością suszu oraz wagę elektroniczną. W związku z uprawą i posiadaniem znacznej ilości narkotyków policjanci pionu kryminalnego zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 34 i 47 lat. Wobec jednego z podejrzanych, po przesłuchaniu i przedstawieniu zarzutów przez prokuratora, sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy Obaj mężczyźni odpowiedzą przed sądem. Za to przestępstwo może im grozić kara pozbawienia wolności nawet do 8 lat.

asp. szt. Sylwia Serafin/ Policja Lubin
FOT. POLICJA LUBIN

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 17 dni temu dnia 29/07/2020
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Lipiec 29, 2020 @ 9:49 am
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

img_1472_2,klOWfqWibGpC785HlXs

Legnica. Przy ul. Stromej powstaje park wodny

Read More →