PWSZ_Legnica_Nabor
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

We wtorek rusza sprzedaż karnetów na mecze Miedzi

Przez   /   12/07/2021  /   No Comments

We wtorek 13 lipca w Strefie Miedzi rozpocznie się sprzedaż karnetów na domowe mecze Miedzi w rundzie jesiennej 2021 Fortuna 1 Ligi. Do 17 lipca pierwszeństwo kupna oraz niższą cenę będą miały osoby, które posiadały poprzednio karnet na Miedź i z niego nie zrezygnowały. Od poniedziałku 19 lipca sprzedaż będzie otwarta dla wszystkich zarówno w Strefie Miedzi, jak i w serwisie bilety.miedzlegnica.eu.

Zgodnie z obowiązującymi wytycznymi sanitarnymi związanymi z pandemią koronawirusa, mecze Miedzi na legnickim stadionie może oglądać obecnie maksymalnie 3000 widzów (udostępniamy co drugie krzesełko). Połowę tej puli, a więc 1500 miejsc, klub przeznaczył do sprzedaży karnetowej. Sprzedaż karnetów na nowy sezon ruszy we wtorek 13 lipca w Strefie Miedzi i do 17 lipca pierwszeństwo kupna będą miały osoby, które poprzednio posiadały karnet na Miedź i z niego nie zrezygnowały. Specjalnie dla nich karnet będzie dostępny w niższej cenie. Od 13 do 17 lipca uprzywilejowana sprzedaż karnetów będzie prowadzona wyłącznie w Strefie Miedzi przy ul. Wrocławskiej 43. Dla osób, którym przysługuje pierwszeństwo zakupu oraz niższa cena, ale z różnych przyczyn nie mogą w tym czasie zakupić karnetu (np. wyjechały na wakacje), uruchamiamy możliwość internetowej rezerwacji karnetu – wystarczy między 13 a 17 lipca wysłać e-mail na adres: karnety@miedzlegnica.eu z imieniem, nazwiskiem, informacją o wybranej trybunie i prośbą o rezerwację karnetu. Kasjer zweryfikuje uprawnienia do pierwszeństwa lub rabatu i zarezerwuje karnet, który będzie czekał do odbioru i opłacenia po powrocie z wakacji w Strefie Miedzi. Nieodebrane rezerwacje wygasną w dniu pierwszego meczu ligowego Miedzi.

Od poniedziałku 19 lipca ruszy sprzedaż otwarta karnetów w Strefie Miedzi oraz na stronie bilety.miedzlegnica.eu (przypominamy: login do systemu to nazwisko pisane WIELKIMI literami bez polskich znaków, a hasło to numer PESEL klienta). Natomiast od 3 sierpnia ruszy przedsprzedaż biletów na pierwszy domowy mecz Miedzi w nowym sezonie (z GKS Katowice).

Nowy sezon Fortuna 1 Ligi zapowiada się bardzo ciekawie, a jesienią w Legnicy czeka nas co najmniej 10 meczów Miedzi, kolejno z: GKS Katowice, Skrą Częstochowa, GKS Jastrzębie, ŁKS Łódź, Podbeskidziem, Zagłębiem Sosnowiec, Arką Gdynia, Górnikiem Polkowice, Odrą Opole i GKS Tychy. Warto w nich wspierać naszą drużynę i trenera Wojciecha Łobodzińskiego! Wzorem poprzednich lat, karnet uprawni do wejścia także na ewentualne pojedynki Pucharu Polski. Przypominamy, że dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo, pod warunkiem, że nie zajmują miejsca siedzącego. Dzieci do lat 13 na stadion wejdą tylko wraz z rodzicem / pełnoletnim opiekunem. Karnet lub bilet na sektor rodzinny uprawnia do wejścia maksymalnie 5 osób: 2 dorosłych opiekunów + 3 dzieci.

Dlaczego warto kupić karnet na Miedź?

Powodów jest co najmniej kilka! Przede wszystkim kupując karnet wspierasz Miedź, okazujesz przywiązanie do barw i wiarę, a także przyczyniasz się do budowy silnego klubu! Oszczędzasz także pieniądze, bo kupno karnetu jest tańsze niż kupowanie pojedynczych biletów na poszczególne mecze. Dodatkowo przed każdym meczem nie musisz stać w kolejkach i tracić czasu – z karnetem idziesz prosto do wejścia i szybko zajmujesz miejsce na trybunach. Ponadto masz gwarancję swojego stałego miejsca, które wybrałeś sobie na całą rundę. Masz pewność, że widok na murawę jest zawsze taki sam. Twoje miejsce będzie na Ciebie czekać także na ewentualnym meczu Pucharu Polski! Posiadaczom karnetów przysługuje także specjalny rabat – przez cały okres ważności karnetu za każde zakupy w Strefie Miedzi zapłacisz 10 procent taniej!

Źródło: Miedź Legnica

FOT. MIEDZLEGNICA.EU

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 12 dni temu dnia 12/07/2021
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Lipiec 12, 2021 @ 3:51 pm
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

img_9120,mVqUwmKfa1OE6tCTiHtf

Legniczanka płynie na Olimpiadzie. Trzymajmy kciuki!

Read More →