OSOBUS
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Trzy osoby zatrzymane za posiadanie narkotyków

Przez   /   13/06/2024  /   No Comments

Działania policjantów Komisariatu Policji w Prochowicach i Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji kolejny raz doprowadziły do zatrzymania trzech mężczyzn posiadających przy sobie narkotyki. Podczas kontroli osobistej policjanci ujawnili u nich po kilka gram metamfetaminy i marihuany. Mężczyźni za swoje czyny odpowiedzą teraz przed sądem. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj policjanci Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Legnicy i Posterunku Policji w Prochowicach podczas patrolowania ulic naszego miasta i powiatu zauważyli osoby nerwowo zachowujące się na widok policjantów. Funkcjonariusze, mając przypuszczenia, że te osoby mogą mieć coś na sumieniu, postanowili je wylegitymować. Już po chwili okazało się, że nie bez powodu tak nerwowo na widok munduru zachowywało się trzech mężczyzn. Podczas kontroli osobistej każdy z nich posiadał przy sobie narkotyki.

Do pierwszego zatrzymania doszło o godzinie 10.00 na ulicy Pątnowskiej w Legnicy. 37-letni mieszkaniec Legnicy w kieszeniach spodni miał plastikowe pudełeczko z zawartością suszu roślinnego. Po przebadaniu narkotesterem okazało się, że jest to marihuana.

Następnie, o godzinie 10.20 na ulicy Kamiennej w Legnicy zatrzymano mężczyznę w wieku 38-lat. Legniczanin na widok policjantów rzucił pod ławkę saszetkę, w której znajdowało się, kilka gram metamfetaminy.

O godzinie 17.45 we wsi Lasowice policjanci zatrzymali 26-letniego mieszkańca Malczyc, który posiadał przy sobie kilka woreczków strunowych z zawartości marihuany oraz metamfetaminy.

Wszyscy mężczyźni zostali zatrzymani i umieszczeni w policyjnym areszcie. Za popełnione przestępstwo odpowiedzą przed sądem. Przypominamy, że za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

kom. Jagoda Ekiert/ Policja Legnica

FOT. POLICJA

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 41 dni temu dnia 13/06/2024
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Czerwiec 13, 2024 @ 12:50 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

411-248601

Policjanci zatrzymali samochodowych złodziei

Read More →