Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Polkowiczanka niszczyła groby na miejskim cmentarzu

Przez   /   11/07/2019  /   No Comments

Pięć zniszczonych pomników i tyle samo zarzutów znieważenia miejsca spoczynku usłyszała 55-letnia polkowiczanka. Kobieta na początku lipca bieżącego roku pojawiła się przy ulicy Spokojnej w Polkowicach i z jak dotąd nieznanych przyczyn, wykorzystując farbę i lakiery do paznokci, zdewastowała groby znajdujące się na miejskim cmentarzu. Grozi jej teraz kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

Do dewastacji 5 nagrobków na cmentarzu w Polkowicach doszło 2 lipca br. kilka minut po godzinie 12. Sprawca wykorzystując pędzelek i lakiery do paznokci opisał płyty nagrobne różnymi treściami oraz znakami. Policjantom po przekazaniu informacji o podejrzeniu popełnienia przestępstwa dotyczącego znieważenia miejsc spoczynku zmarłych, szybko udało się ustalić i zatrzymać podejrzewaną o ten czyn kobietę.

Zatrzymana to 55-letnia mieszkanka Polkowic. Zabezpieczone na miejscu dowody w postaci śladów kryminalistycznych oraz zarejestrowane fotografie wskazują, że to zatrzymana kobieta jest odpowiedzialna za te zdarzenia. Ponadto funkcjonariusze zabezpieczyli również narzędzia, którymi posłużyła się podejrzana. 55-latka usłyszała 5 zarzutów znieważenia miejsca spoczynku osoby zmarłej, za co może trafić do zakładu karnego nawet na 2 lata.

Źródło: KPP Polkowice

FOT. KPP POLKOWICE

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 268 dni temu dnia 11/07/2019
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Lipiec 11, 2019 @ 12:02 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

Projekt bez tytułu — Prezentacja – Opera 03.04.2020 165903.bmp

Jak region legnicki radzi sobie z koronawirusem?

Read More →