schronisko

Podwójne złoto Gibasiewicz! Sukcesy legnickiej Tory

Przez   /   12/11/2014  /   No Comments

Rewelacyjnie spisali się zawodnicy Klubu Karate Shotokan TORA w V Turnieju Karate Goju Ryu – Shuseikan- Ścinawa 2014.

Turniej odbył się 8 listopada. Był to kolejny sprawdzian, tym razem młodych zawodników, przed zbliżającym się międzynarodowym pucharem Cuprum Cup 2014. W zawodach startowało 169 zawodników z 9 klubów karate. Nasi zawodnicy zdobyli łącznie 18 medali: 4 złote, 3 srebrne, 11 brązowych.
Na uwagę zasługuję koncertowy występ Martyny Gibasiewicz, która zdobyła dwa złote krążki w konkurencjach kata i kumite 10-11 lat. Fenomenalnie zaprezentowali się bracia Bartosz i Dawid Królowie – obydwaj wywalczyli po jednym złotym i jednym srebrnym medalu. Wielu młodych zawodników pokazało się z dobrej strony przegrywając walkę o 3 miejsca jak: Daria Dykas, Cerkowiak Natalia Anna Hryńków, Wojtek Książek, Igor Zając, Jakub Dybalski, Alan Kałka.
Zdobyte wyniki są już skrupulatnie odnotowywane przez instruktora Wojciecha Gibasiewicza do Rankingu Klubu, który tradycyjnie zakończy się w czerwcu 2015 roku.

Jacek Rusek

Ekipa Klubu Karate Shotokan TORA pokazała się w Ścinawie z najlepszej strony.

Martyna Gibasiewicz zdobyła w Ścinawie aż dwa złote medale.

Wyniki V Turnieju Karate Goju Ryu – Shuseikan- Ścinawa 2014

1. MARTYNA GIBASIEWICZ 1 m. kata indywd. dziewcząt 10-11 lat;1 m. kumite indywd. Dziewcząt 10-11;
2. BARTOSZ KRÓL 1 m. w kata indywid. chłopców 10-11lat; 2 m. w kumite indywid 10-11lat;
3. DAWID KRÓL 2 m. w kata indyw. młodzików1 m. w kumite indyw. Młodzików;
4. BARTOSZ BACIA 3 m. kata indywd. młodzików ;  3 m. kumite indywd. Młodzików;
5. MACIEJ MULAWA 3 m. kata indywd. chłopców 8-9 lat;  3 m. kumite indywd. chłopców 8-9 lat;