OSOBUS

Miedź zaczęła wiosnę od porażki z Flotą Świnoujście

Przez   /   10/03/2014  /   No Comments

Przegraną 0:1 zakończył się wyjazdowy mecz Miedzi Legnica z Flotą Świnoujście. Decydującą bramkę strzelił Marek Niewiada w 52 minucie spotkania. Najbliżej wyrównania był w 94 minucie Zbigniew Zakrzewski. Niestetety, bramkarz gospodarzy obronił oddany z bardzo bliska strzał.

Mimo optycznej przewagi legniczan, zwłaszcza podczas pierwszej połowy, Flota dowodzona przez Bogusława Baniaka – byłego szkoleniowca Miedzi – po raz drugi w tym sezonie okazała się nie do przeskoczenia.

Miedź Legnica zajmuje 10 miejsce w tabeli z dorobkiem 23 punktów i stratą 15 punktów do lidera, Górnika Łęczna.

• Publikowany: 3761 dni temu dnia 10/03/2014
  • Ostatnio modyfikowany: Marzec 10, 2014 @ 12:08 pm