Miedź nie oddała zwycięstwa

Przez   /   22/09/2012  /   No Comments

Mimo nieciekawego początku Miedź Legnica zwyciężyła dziś na legnickim stadionie z Olimpią Grudziądz 2:1.

Początek meczu zdecydowanie nie należał do podopiecznych Bogusława Baniaka. Przez pierwsze 45 minut spotkania to Olimpia Grudziądz królowała na boisku, co potwierdziła w 13. minucie, gdy do bramki legniczan celnie strzelił Mariusz Kryszak.

Legniczanie swoją grę pokazali dopiero w drugiej części spotkania, zdobywając dwie bramki. W 54. minucie bramkę dla Miedzi zdobył Adrian Łuszkiewicz a pięć minut później Mateusz Bany.

Miedź Legnica: Aleksander Ptak (80′ Andrzej Bledzewski) – Mariusz Zasada, Mateusz Bany, Adrian Woźniczka, Krzysztof Wołczek, Piotr Kasperkiewicz, Adrian Łuszkiewicz, Piotr Madejski (89′ Kamil Hempel), Zbigniew Zakrzewski (70′ Marcin Nowacki), Jakub Grzegorzewski, Wojciech Łobodziński.

Olimpia Grudziądz: Michał Wróbel – Robert Pisarczuk, Michał Łabędzki, Marcin Staniek, Marcin Woźniak, Robert Szczot, Mariusz Kryszak (84′ Marcin Smoliński), Dariusz Kłus, Maciej Rogalski (73′ Paul Grischok), Piotr Ruszkul (58′ Dariusz Gawęcki), Adam Cieśliński.

• Publikowany: 4316 dni temu dnia 22/09/2012
  • Ostatnio modyfikowany: Wrzesień 22, 2012 @ 7:08 pm