Kolejne medale dla legnickich łuczników

Przez   /   26/09/2012  /   No Comments

W Ludwikowicach Kłodzkich w dniach 22-23 września rozegrano Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska z udziałem czołówki dolnośląskich klubów strzeleckich i gości z Warszawy, Radomia, Żywca, Bytomia, Kołobrzegu, Prząsławia i Gorzowa Wielkopolskiego. W rozgrywkach dobrze wypadli zawodnicy legnickiego Strzelca.

Zawodnik naszego Klubu Michał Gomoliszek zdobył brązowy medal wygrywając z kolega klubowym Wojciechem Lubera, który był czwarty. Zespół męski w składzie: Lubera, Chochel i Gomoliszek zdobyli brązowy medal wygrywając z UKS Talent Wrocław 204:190. Mikst Gomoliszek Michał i Anna Gurbiel zajęli szóste miejsce. W kategorii łuków bloczkowych mężczyzn Krzysztof Gorczyca był piąty, Jerzy Dzikowski dziewiąty. Brąz wywalczył zespół w składzie: Jerzy Dzikowski, Gorczyca Krzysztof i Gorczyca Bartosz.

W kategorii juniorów młodszych Paulina Maga pokonała w finale zawodniczkę Mewy Kołobrzeg 6:5 i tym samym zdobyła złoty medal. Galez Laura była szósta.

źródło: strzelec.legnica.pl

• Publikowany: 4312 dni temu dnia 26/09/2012
  • Ostatnio modyfikowany: Wrzesień 26, 2012 @ 8:16 am