AGEM new
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Legnica znalazła firmę, która zainstaluje kamery w parku

Przez   /   29/08/2018  /   No Comments

Firma Alphatec Communication wygrała przetarg na zaprojektowanie i wykonanie rozbudowy monitoringu miejskiego w parku Miejskim. Oferta zwycięskiej firmy to – ok. 162 tys. zł.

Zakres inwestycji obejmuje m.in.: wykonanie niezbędnych projektów technicznych, montaż kabla światłowodowego w istniejącej infrastrukturze teletechnicznej Miejskiej Sieci Teleinformatycznej LEGMAN, dostawę pięciu kamer i wyposażenie punktów kamerowych, dostawę innych niezbędnych materiałów i ich montaż. Ponadto wymianę oprogramowania do rejestracji i zarządzania monitoringiem dla minimum 64 kamer i 10 stanowisk operatorskich, wraz z konfiguracją i przyłączeniem pięciu nowych i 45 istniejących kamer.
Obecnie system monitoringu miejskiego składa się z 45 kamer, które przekazują obraz do Głównego Centrum Monitorowania w budynku Straży Miejskiej i Lokalnego Centrum Monitorowania (centrum podglądu) w budynku policji przy ul. Staffa 2. Jego kolejnym etapem rozbudowy jest zainstalowanie kamer w parku.

Źródło: Urząd Miasta w Legnicy

FOT. URZĄD MIASTA W LEGNICY

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 787 dni temu dnia 29/08/2018
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Sierpień 29, 2018 @ 9:22 am
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

5e95b277c7755_o_full

KGHM robił za słup w maseczkowym przekręcie?

Read More →