AGEM new
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Legnica. Policja otworzyła sejf z narkotykami

Przez   /   21/07/2021  /   No Comments

Funkcjonariusze zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu wspólnie z policjantami Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Legnicy zatrzymali mężczyznę, który w wynajmowanym na terenie Legnicy mieszkaniu, posiadał znaczną ilość środków odurzających. 


W wynajmowanym przez 27-latka mieszkaniu znajdował się sejf, a w nim biała skrystalizowana substancja oraz susz roślinny. – Wstępne badanie potwierdziło, że jest to marihuana i metamfetamina – informuje asp. Anna Grześków z zespołu praowego Komendy Miejskiej Policji w Legnicy. – Dodatkowo tymczasowo zabezpieczono gotówkę w kwocie 40 700 zł na poczet przyszłej kary. Dzięki zaangażowaniu funkcjonariuszy i wnikliwej pracy operacyjnej 360 porcji handlowych narkotyków nie trafi na legnicki rynek. Zgodnie z kodeksem karnym za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi 10 lat pozbawienia wolności.

FOT. POLICJA LEGNICA

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 4 dni temu dnia 21/07/2021
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Lipiec 21, 2021 @ 1:17 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

SONY DSC

Sędziowie z Dolnego Śląska stają po stronie TSUE

Read More →