Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Kierował autem na haju. Miał ze sobą marihuanę

Przez   /   14/02/2020  /   Komentowanie nie jest możliwe

Volkswagenem zatrzymanym wczoraj przez policję w gminie Chojnów kierował 21-latek pod wpływem narkotyków. Funkcjonariusze znaleźli przy kierowcy marihuanę, której nie zdążył wypalić.

Sierż. szt. Anna Tersa, oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Legnicy, relacjonuje: – Wczoraj po godzinie 20 partol składający się z funkcjonariusza Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Legnicy i funkcjonariusza Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Legnicy, podczas pełnienia służby w jednej z miejscowości na terenie Gminy Chojnów zatrzymał do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Volkswagen. Zachowanie kierowcy wzbudziło podejrzenie u policjantów, że może on znajdować się pod wpływem środków odurzających. Wypowiedzi 21-latka były nieskładne i niewyraźnie. Policjanci przeprowadzili badanie narkotestem, które wykazało, że mężczyzna jest pod wpływem środków odurzających.

Dodatkowym problemem mężczyzny będzie znaleziona przy nim marihuana.

Kierowca jest mieszkańcem powiatu złotoryjskiego. Został zatrzymany i umieszczony w policyjnym areszcie.  Stanie przed sądem. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Za kierowanie pod wpływem środków odurzających kierowca może trafić do więzienia nawet na 2 lata.

FOT. POLICJA LEGNICA

 

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 44 dni temu dnia 14/02/2020
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Luty 14, 2020 @ 1:33 pm
  • W dziale: wiadomości

You might also like...

virus-4937553_1920

Raport epidemiologiczny dla terenu LGOM

Read More →