PWSZ_prezentacje
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Kameleon spod Jawora skrył się wśród puszek po piwie

Przez   /   16/03/2023  /   1 Comment

32-letni amator piwa z gminy Męcinka wykorzystał swe naturalne środowisko, aby ukryć się przed wzrokiem policjantów, którzy z sądowym nakazem zatrzymania naszli go w mieszkaniu. Dał nura w hałdę puszek zalegających w pokoju i wtopił się w otoczenie niczym kameleon.

Jak informuje asp. sztab. Ewa Kluczyńska, oficer prasowa Komendy Powiatowej w Jaworze, mężczyzna miał do odsiedzenia zastępczą karę 15  dni pozbawienia wolności za jazdę na rowerze po pijanemu. Sąd wydał nakaz zatrzymania, ale funkcjonariuszom nie udawało się zastać 32-latka pod adresem zameldowania. W ubiegłym tygodniu policjanci przyszli, kiedy akurat był w domu. I zanim się zorientował, było za późno na ucieczkę.

- Gdy funkcjonariusze weszli do jego domu, ich oczom ukazał się pokój wypełniony pustymi puszkami po piwie. 32-latek wtopił się w otoczenie jak kameleon – leżał na kanapie pomiędzy puszkami – opowiada asp. sztab. Ewa Kluczyńska.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Przez 15 dni będzie musiał przeżyć bez piwa.

FOT. POLICJA JAWOR

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 437 dni temu dnia 16/03/2023
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Marzec 16, 2023 @ 10:21 am
  • W dziale: wiadomości

1 komentarz

  1. Legniczanin pisze:

    Fajnie, tylko pozostaje pytanie kto zrobił te zdjęcia?

    Jeżeli funkcjonariusze policji prywatnym telefonem to powinni odpowiadać za ujawnienie tajemnicy…. Raczej niemożliwym jest, iż zatrzymania policjanci dokonywali w asyście redaktora jakiejś gazety.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

SONY DSC

Deszcz nie popsuł święta mieszkańcom Złotoryi

Read More →