Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Legnica. Grand Prix Europy w Łucznictwie w parku

Przez   /   26/04/2017  /   No Comments

Ponad 160 zawodniczek i zawodników z 22 krajów rywalizuje w Legnicy o Grand Prix Europy w Łucznictwie. Tę prestiżową imprezą otworzył we wtorek (25 kwietnia) w Sali Maneżowej Akademii Rycerskiej, prezydent Tadeusz Krzakowski.

- Miałem już okazję otwierać kilka łuczniczych imprez na najwyższym poziomie – przypomniał prezydent Tadeusz Krzakowski. – Witam serdecznie w Legnicy, życzę wspaniałych rekordów i zdobycia laurów. A w wolnych chwilach poznania naszego miasta i legniczan.

Delegat Europejskiej Federacji Łuczniczej Daniel Pavlov podziękował za wspaniałe przyjęcie uczestników Grand Prix i za warunki jakie mają w naszym mieście. Uroczystości uświetniły występy naszych utalentowanych artystów z Ocelota, Złotych Dzieci i Spectro.

Zmagania w kategorii łuków klasycznych i bloczkowych, zespołowe, indywidualne i w mixtach odbywają się na boiskach bocznych w parku Miejskim. Zawodnicy strzelają do tarcz z odległości 50 i 70 metrów. Zakończenie i wręczenie medali w sobotę (29 kwietnia).

FOT. URZĄD MIASTA W LEGNICY

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 1069 dni temu dnia 26/04/2017
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Kwiecień 26, 2017 @ 12:28 pm
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

miedz-wiosna-2020_1580991504_1504-1024x682

Pensje piłkarzy i trenerów Miedzi niższe o połowę

Read More →